Media: PSG chce kupić gwiazdę Premier League! Mistrzowie Francji gotowi zapłacić wielkie pieniądze

Media: PSG chce kupić gwiazdę Premier League! Mistrzowie Francji gotowi zapłacić wielkie pieniądze
Nicolas Messyasz/Pressfocus
Autor: Maciej Pietrasik 03 Sie 2022 | 12:39
Paris Saint-Germain w tym okienku transferowym nie przeprowadzało jak dotąd tak spektakularnych transakcji, jak w poprzednich latach. Zdaniem "Foot Mercato" mistrzowie Francji chcą jednak kupić Bernardo Silvę.
Wzmocnienie pomocy jest tego lata priorytetem dla zespołu z Paryża. Lada dzień kontrakt z klubem podpisać powinien Renato Sanches. Portugalczyk ma zostać wykupiony z Lille za 15 milionów euro.
Dalsza część tekstu pod wideo
Wiele wskazuje na to, że nie będzie to koniec wzmocnień. Jak donosi "Foot Mercato", PSG zamierza włączyć się do walki o Bernardo Silvę z Manchesteru City.
Do tej pory Portugalczyk był przede wszystkim łączony z FC Barceloną. "Blaugrana" miała już nawet ustalić warunki umowy z piłkarzem, ale najpierw musi sprzedać Frenkiego de Jonga. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.
Teraz we wszystko chce wtrącić się PSG. Mistrzowie Francji gotowi są na wielki wydatek. Kupno Silvy może kosztować nawet 80-85 milionów euro.
O pozyskanie pomocnika mocno zabiega Luis Campos. Od tego lata to właśnie on jest odpowiedzialny za transfery w ekipie PSG, a z Silvą współpracował już w przeszłości.
To właśnie Campos doprowadził do transferu Portugalczyka do AS Monaco w 2014 roku. Sam zawodnik jest podobno otwarty na to, aby znów grać we francuskiej Ligue 1.
Źródło: Foot Mercato

Dyskusja 21