Media: Thierry Henry może wrócić na swoje wcześniejsze stanowisko

Thierry Henry
Źródło zdjęcia: AS Moanco

Thierry Henry ma za sobą bardzo nieudany okres pracy w AS Monaco. Były znakomity przed laty napastnik reprezentacji Francji może wróci do współpracy z drużyną narodową Belgii - donosi The Sun.

41-latek w tym sezonie otrzymał szansę poprowadzenia drużyny z Księstwa, w której zaczął swoją profesjonalną karierę. Jego praca w roli pierwszego szkoleniowca AS Monaco była bardzo nieudana i już w styczniu, po zaledwie 20 meczach, został zwolniony. Zespół pod jego wodzą wygrał tylko pięć razy.

Wcześniej Henry pracował dla reprezentacji Belgii. Był w sztabie szkoleniowym drużyny, która podczas mistrzostw świata w Rosji zajęła trzecie miejsce.

The Sun informuje, że Francuz może wrócić do kadry Belgii. Taką opcję rozważa selekcjoner Roberto Martinez. Henry miał bowiem bardzo dobre relacje z zawodnikami i pozytywnie wpływał na atmosferę w drużynie.

Źródło: asinfo.
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Największa oferta na rynku! Podczas rejestracji wpisz kod MEGABONUS. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami.

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki a poza standardową ofertą powitalną, otrzymasz punkty, które można wymienić na nagrodę.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.