Miedź Legnica szykuje następny zaskakujący transfer. Młodzieżowy reprezentant Meksyku blisko beniaminka

Miedź Legnica szykuje następny zaskakujący transfer. Młodzieżowy reprezentant Meksyku blisko beniaminka
screen
Autor: Marcin Karbowski 04 Sie 2022 | 13:21
Miedź Legnica jest blisko przeprowadzenia kolejnego zaskakującego transferu. Do beniaminka Ekstraklasy może trafić młodzieżowy reprezentant Meksyku.
Miedź w letnim oknie transferowym dokonała już kilku interesujących wzmocnień. Do drużyny prowadzonej przez Wojciecha Łobodzińskiego dołączyli m.in. były reprezentant Holandii Luciano Narsingh czy Jeronimo Cacciabue, który ostatnio grał w Newell's Old Boys.
Dalsza część tekstu pod wideo
Portal "Weszlo.com" podał, że Miedź szykuje teraz transfer Santiago Navedy z Clubu America. 21-letni defensywny pomocnik gra w młodzieżowej reprezentacji Meksyku.
Jeszcze niedawno Naveda był podstawowym piłkarzem swojego klubu. Jego notowania spadły w marcu 2022 roku, gdy z klubu odszedł Santiago Solari. I tak młody pomocnik w tym roku zanotował 13 spotkań.
Na sprowadzenie Navedy naciska trener Wojciech Łobodziński. Meksykanin jeszcze w tym tygodniu jest spodziewany na testach medycznych.
Naveda ma związać się z Miedzią przynajmniej na dwa lata. Zawodnik obecnie jest wyceniany przez "Transfermarkt" na 2 mln euro.
Ciekawe transfery Miedzi na razie nie przełożyły się na dobre wyniki. Beniaminek po dwóch rozegranych meczach ma na koncie tylko jeden punkt.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: weszlo.com

Dyskusja 2