Miedź Legnica wysoko wygrała ze Stomilem Olsztyn

Dziurek/Shutterstock
Miedź Legnica wygrała u siebie ze Stomilem Olsztyn 4:1 w ostatnim piątkowym meczu 14. kolejki Fortuna 1. Ligi.
Goście objęli prowadzenie w 26. minucie. Bramkę zdobył dla nich Mateusz Gancarczyk. Do remisu doprowadził w 33. minucie Marcin Warcholak. Tuż przed przerwą na 2:1 trafił Valerijs Sabala. Na starcie drugiej odsłony na 3:1 trafił Jakub Łukowski. W końcówce wynik ustalił Dawid Kort.
Po tym zwycięstwie podopieczni Dominika Nowaka mają na swoim koncie 23 punkty i zajmują piąte miejsce w tabeli. W następnym spotkaniu zmierzą się na wyjeździe z GKS-em Tychy.
Natomiast zespół prowadzony przez Piotra Zajączkowskiego ma 21 "oczek" i plasuje się na szóstej pozycji. Jego kolejnym rywalem będzie Puszcza Niepołomice.
Marcin Karbowski18 Oct 2019 · 22:51