Mike Budenholzer porozumiał się z Milwaukee Bucks

17 maj 2018 | 13:29 0
Mike Budenholzer porozumiał się z Milwaukee Bucks
Źródło zdjęcia: www.flickr.com/photos/rmtip21

Milwaukee Bucks szukają nowego trenera. Tym ma zostać Mike Budenholzer, który doszedł do porozumienia z Kozłami - donosi Adrian Wojnarowski, dziennikarz „ESPN”.

Bucks mieli bardzo rozczarowujący sezon. W jego połowie zwolniony został trener Jason Kidd. Drużyna ze stanu Wisconsin wygrała tylko 44 mecze i odpadła w pierwszej rundzie fazy playoff.

Według doniesień, nowym szkoleniowcem Kozłów zostanie Budenholzer. To trener, który po zakończeniu sezonu zasadniczego rozstał się z Atlantą Hawks. W środę odbyły się negocjacje między Bucks i przedstawicielami Budenholzera. Strony doszły do porozumienia i wkrótce ma dojść do podpisania umowy.

48-latek w latach 2013-2018 pracował z drużyną Jastrzębi. Wygrał z nią 213 spotkań i przegrał 197. Pod jego wodzą Hawks po raz pierwszy w swojej historii wygrali 60 meczów w sezonie zasadniczym (rozgrywki 2014/15). W 2015 roku Budenholzer został wybrany Trenerem Roku. Tuż po zakończeniu sezonu 2017/18 rozstał się jednak z klubem ze stanu Georgia.

Źródło: asinfo.

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

TYLKO U NAS: Wpisz kod promocyjny 1000plus29pln, a otrzymasz darmowy zakład 29 PLN bez wpłaty (+ podwojenie wpłaty do 1000 PLN). Dodatkowo wygraj podwójny bilet na mecz Polska - Izrael!

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Brak ryzyka na start!

Podczas rejestracji podaj kod 60plnmeczyki a na start otrzymasz darmowy zakład 50 PLN i punkty do wymiany na 10 PLN bez depozytu.

Wszystkie

Sportbuzz

Do góry Czat News Tabela Strzelcy Dyskusja
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.