Milan bezradny! Pewne zwycięstwo Arsenalu na San Siro [VIDEO]

Shutterstock
Arsenal pewnie wygrał z Milanem 2:0 na San Siro w pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Europy.
Gospodarze w pierwszej połowie byli bezradni, nie oddali choćby jednego celnego strzału. "Kanonierzy" natomiast prowadzenie objęli już w piętnastej minucie. Mesut Oezil zagrał w pole karne do Henricha Mchitarjana, ten przyjął piłkę, minął jednego rywala i uderzył. Futbolówka po drodze otarła się jeszcze o gracza rywali i wpadła do bramki.
Tuż przed końcem pierwszej połowy podopieczni Arsene'a Wengera podwyższyli prowadzenie. Drugą asystę zanotował Oezil, który tym razem pięknie dograł do Aarona Ramseya. Walijczyk wyszedł sam na sam z Donnarummą, minął golkipera "Rossonerich" i wpakował piłkę do pustej bramki.
W drugiej połowie zawodnicy Gennaro Gattuso przez długi czas nie potrafili zagrozić bramce Davida Ospiny. Dopiero w końcówce spotkania udało im się stworzyć parę niezłych okazji, ale świetnie zorganizowani w defensywie gracze Arsenalu nie pozwolili sobie wbić bramki. Ostatecznie zespół z Londynu wygrał na San Siro 2:0 i wszystko wskazuje na to, że losy tej rywalizacji są już rozstrzygnięte.