Milan przełamał złą serię! Piękny gol Zlatana Ibrahimovicia przeciwko drużynie Andrija Szewczenki [WIDEO]

Daniele Mascolo / Press Focus
Autor: Wojciech_Falenta 1 gru 2021 | 21:59
AC Milan pewnie pokonał na wyjeździe Genoę 3:0 w wieczornym meczu Serie A. "Rossoneri" zbliżyli się w ligowej tabeli do przewodzącego stawce Napoli.
Mediolańczycy, którzy przegrali dwa ostatnie spotkania we włoskiej ekstraklasie, objęli prowadzenie na Stadio Luigi Ferraris już w 10. minucie gry. Sprytnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Zlatan Ibrahimović.
Dla 40-letniego Szweda było to już szóste trafienie w tym sezonie Serie A.
Podopieczni Stefano Piolego podwyższyli przewagę tuż przed przerwą. W doliczonym czasie gry do pierwszej połowy meczu równie przytomnym, co efektownym uderzeniem piłki głową błysnął bohater ubiegłotygodniowej konfrontacji w Lidze Mistrzów z Atletico Madryt - Junior Messias.
To nie był koniec strzelania Milanu przeciwko drużynie otwierającej strefę spadkową włoskiej ekstraklasy. Krótko po upływie 60. minuty gry składną tym razem akcję "Rossonerich" wykończył raz jeszcze Messias.
Gospodarze, pozostający bez wygranej ani zdobytej bramki w trzech rozegranych dotychczas spotkaniach pod wodzą byłego napastnika Milanu, Andrija Szewczenki, nie zdołali odpowiedzieć żadnym trafieniem. W zespole Genoi całe zawody na ławce rezerwowych przesiedział Aleksander Buksa.
Pewna wygrana pozwoliła tymczasem wicemistrzom Włoch utrzymać jednopunktową przewagę nad trzecim w tabeli Serie A Interem oraz zbliżyć się na taką samą odległość do znajdujacego się na czele klasyfikacji Napoli, które tylko zremisowało dzisiejszego wieczoru na wyjeździe z Sassuolo (2:2).
W najbliższą sobotę Milan podejmie na własnym stadionie ostatnią w tabeli włoskiej ekstraklasy Salernitanę.

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 5

1 gru 2021 22:47
0
Tomori wrócił i od razu spokój z tyłu. Niezbędny zawodnik dzisiejszego Milanu.
1 gru 2021 22:51
0
Messias złapał formę
1 gru 2021 23:26
0
Jeszcze nie dawno Milan nie mieścił się w walce o puchary, wielki klub był upadłym. Teraz się pozbierali i se lecą do przodu.
1 gru 2021 22:53