Milik strzela i asystuje w Pucharze Włoch! Jedenasty gol Polaka w sezonie [WIDEO]

Vlad 1988 / shutterstock.com
Arkadiusz Milik wpisał się na listę strzelców i zanotował asystę w meczu Napoli z Sassuolo (2:0) w Pucharze Włoch.
Polski napastnik otworzył wynik spotkania w 15 minucie, po tym jak bramkarz drużyny przeciwnej sparował na niego piłkę próbując ratować sytuację po dośrodkowaniu Lorenzo Insigne z lewego skrzydła.
To jedenaste trafienie naszego zawodnika w tym sezonie, a pierwsze w Pucharze Włoch.
W 74 minucie na 2:0 podwyższył Fabian Ruiz. Arkadiusz Milik otrzymał długie podanie, odegrał do tyłu do Hiszpana, który strzałem z pierwszej piłki pokonał bramkarza rywali.
Jakub Kreśliński13 Jan 2019 · 21:06