Młody Polak opuścił Liverpool. Trafił pod skrzydła szkoleniowca z Ekstraklasy

Młody Polak opuścił Liverpool. Trafił pod skrzydła szkoleniowca z Ekstraklasy
Mark D Fuller/Pressfocus
Jakub Ojrzyński musi jeszcze poczekać na swoją szansę w pierwszym zespole Liverpoolu. Angielski klub oficjalnie poinformował, że Polak trafi na wypożyczenie.
Jakub Ojrzyński przeniósł się do Liverpoolu w 2019 roku na zasadzie transferu z Legii Warszawa. Do tej pory 20-latek nie zadebiutował w pierwszym zespole.
Dalsza część tekstu pod wideo
W najbliższym czasie sytuacja nie ulegnie zmianie, gdyż utalentowany bramkarz został ponownie wypożyczony. Oficjalnie poinformowano, że - zgodnie z naszymi zapowiedziami (szczegóły TUTAJ) - trafił on do Den Bosch.
Na poziomie drugiej ligi holenderskiej młody golkiper trafi na polskiego szkoleniowca. Za wyniki "Blue White Dragons" opowiada Tomasz Kaczmarek, który poprzednio był związany z Lechią Gdańsk.
Ojrzyński ma za sobą siedem meczów na poziomie Premier League 2, a także pobyty w Radomiaku Radom i walijskim Caernarfon Town. Dla polskiego klubu wystąpił w trzech spotkaniach i zachował czyste konto.
Den Bosch już przygotowuje się do startu nowego sezonu Eerste Divisie. Pierwszym rywalem zespołu Polaków będzie TOP Oss.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk08 Aug 2023 · 16:59
Źródło: Liverpool

Przeczytaj również