Mocna deklaracja Grosickiego. Piłkarz Pogoni Szczecin ujawnił swoje plany. "Jestem po pierwszych rozmowach"

Mocna deklaracja Grosickiego. Piłkarz Pogoni Szczecin ujawnił swoje plany. "Jestem po pierwszych rozmowach"
Pawel Jaskolka / PressFocus
Autor: Hubert Kowalczyk 23 maj 2022 | 22:59
Kamil Grosicki może zostać w Pogoni Szczecin na kolejne lata. Piłkarz trzeciej siły minionego sezonu Ekstraklasy przyznał w rozmowie ze "Sport.pl", że rozważa dłuższe pozostanie w szeregach swojego obecnego klubu.
Powrót Kamila Grosickiego do Ekstraklasy był bardzo udany. Reprezentant Polski nie tylko stał się jednym z liderów Pogoni Szczecin, ale też zapracował na kolejne powołanie do drużyny "Biało-Czerwonych".
Dalsza część tekstu pod wideo
W całym sezonie 2021/22 skrzydłowy strzelił dziewięć bramek i zanotował sześć asyst. 33-latek wyglądał na boisku tak dobrze, że pojawiły się nowe informacje, które zwiastowały możliwą przeprowadzkę na zachód Europy lub za Ocean.
Jeszcze w połowie maja informowaliśmy, że Kamil Grosicki znalazł się na celowniku Interu Miami (więcej TUTAJ). Wiele jednak wskazuje na to, że doświadczony piłkarz pozostanie w Pogoni Szczecin i to na dłużej niż wskazuje jego obecna umowa.
- Jestem po pierwszych rozmowach z dyrektorem Adamczukiem i chcę się tu zadomowić, czuję się fantastycznie mam tu rodzinę, to jest moje miasto. W dodatku nie wykonałem tu swojej roboty, przychodziłem do klubu z chęcią bycia mistrzem. Mam tu coś jeszcze do zrobienia - wyjawił w rozmowie ze "Sport.pl".
- Mam kontrakt na rok. Jestem po rozmowach z prezesem i chcę zostać w Pogoni nawet na ładnych parę lat - podkreślił Kamil Grosicki.
W umowie 33-letniego piłkarza zawarto opcję, która przedłuża kontrakt o kolejne 12 miesięcy. Nie można więc wykluczyć scenariusza, w którym reprezentant Polski gra dla zespołu "Portowców" aż do 35. roku życia.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Sport.pl