Morientes: Jestem przekonany, że polscy kibice będą chętnie pojawiać się na trybunach

Morientes: Jestem przekonany, że polscy kibice będą chętnie pojawiać się na trybunach
Źródło zdjęcia: Fabio Diena/Shutterstock

Fernando Morientes, były zawodnik m.in. Realu Madryt oraz Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, odwiedzili Łódź, jedno z miast gospodarzy tegorocznych mistrzostw świata do lat 20. Hiszpan w rozmowie z portalem "Łączy Nas Piłka" przyznał, że ten turniej to szansa, by zobaczyć największe piłkarskie talenty.

- Jestem przekonany, że polscy kibice będą chętnie pojawiać się na trybunach, bo Mistrzostwa Świata FIFA U-20 to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć wielkie talenty światowej piłki - powiedział Fernando Morientes, który sam również uczestniczył w takim turnieju.

- Dojście do półfinału tej imprezy w 1995 roku, u boku takich piłkarzy jak Raul, Michel Salgado, Ivan de la Pena i Joseba Etxeberria, żeby wspomnieć tylko kilku, to jeden z najważniejszych momentów w mojej karierze - wspomniał były reprezentant Hiszpanii.

Mistrzostwa świata U-20 zostaną rozegrane w sześciu polskich miastach od 23 maja do 15 czerwca.

Źródło: asinfo
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Podczas rejestracji wpisz kod 1000plus29pln. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami. Uwaga! Wygraj bilety na mecz Polska - Izrael!

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki i poza standardową ofertą powitalną, odbierz punkty, które wymienisz na nagrodę.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.