Był rezerwowym w Chelsea, teraz sięgnął po mistrzostwo Włoch. "Zasłużył na to"

Był rezerwowym w Chelsea, teraz sięgnął po mistrzostwo Włoch. "Zasłużył na to"
Zed Jameson / Press Focus
Autor: Kamil Kobielski 23 maj 2022 | 12:17
Olivier Giroud dołożył kolejne trofeum do swojej gabloty. W "Sportowym Poranku", który dostępny jest na naszym kanale Youtube, Jarosław Koliński z "Przeglądu Sportowego" w ciepłych słowach wypowiadał się o umiejętnościach reprezentanta Francji.
Rok temu Olivier Giroud opuścił Chelsea i na zasadzie wolnego transferu dołączył do AC Milanu. W swoim debiutanckim sezonie w Serie A Francuz zdobył 11 bramek i zaliczył trzy asysty.
Dalsza część tekstu pod wideo
W "Sportowym Poranku" Jarosław Koliński z "Przeglądu Sportowego" dziwił się, że Giroud nie był wystarczająco doceniany za swoją przygodę w Anglii.
- Patrząc na niego w Premier League zastanawiałem się, dlaczego to jest taki zawodnik niedoceniany. W Arsenalu pełnił rolę rezerwowego, jak wchodził na boisku, to zawsze robił swoje i strzelał gola, a potem i tak zaczynał jako rezerwowy. Odszedł do Chelsea, gdzie sytuacja się powtarzała - zauważył.
- Najbardziej imponowało mi w Giroud, że on nigdy nie narzekał na swój los, nigdy się nie skarżył. Po prostu robił swoje. Był dobrym duchem drużyny, zawsze spełniał ważną rolę w zespole, nawet wtedy, kiedy nie był graczem pierwszego składu - powiedział.
- Bardzo się cieszę, bo to scudetto to podkreślenie tego, jak dobry to jest piłkarz. Zasłużył na to - po tylu latach niedoceniana - żeby się cieszyć z tego trofeum - podsumował Koliński.
Cytowany fragment od [57:45]
Przy okazji zachęcamy Was do subskrybowania nas TUTAJ, dzięki czemu będziecie na bieżąco z naszymi kolejnymi materiałami i programami, w których nie zabraknie fantastycznych gości.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: własne