Napoli przejechało się po kolejnym rywalu! Hat-trick Victora Osimhena [WIDEO]

Insidefoto / press focus
Napoli nie zwalnia tempa. Drużyna Piotra Zielińskiego wygrała z Sassuolo aż 4:0.
Lider Serie A rozpoczął od mocnego uderzenia. Już w 4. minucie Kvaratskhelia zgrał w polu karnym piłkę do Osimhena, a ten z bliska trafił do bramki.
Ten sam duet wypracował drugiego gola dla Napoli. Kvaratskhelia wpadł z piłką w pole karne, urwał się obrońcy Sassuolo i dograł w pole bramkowe do Osimhena. Nigeryjczyk uderzył bez przyjęcia - na tyle dobrze, że piłka znów zatrzymała się w siatce.
Emocje definitywnie skończył się w 36. minucie. Rui podaniem z głębi pola uruchomił Kvaratskhelię, a ten nie pomylił się w sytuacji sam na sam z bramkarzem.
Gospodarze po przerwie kontrolowali przebieg gry. Potrafili jednak strzelić jeszcze jednego gola. W 77. minucie hat-tricka skompletował Osimhen.
Piotr Zieliński tym razem grał krócej - boisko opuścił już w 56. minucie. Wszedł za niego Eljif Elmas.
Napoli dzięki efektownemu zwycięstwu umocniło się na czele Serie A. Nad drugim Milanem na sześć punktów przewagi. Mistrzowie Włoch swój mecz rozegrają dopiero w niedzielę.
Marcin Karbowski29 Oct 2022 · 16:50