Napoli wygrało szlagier z Lazio. Zieliński zaliczył piękną asystę [VIDEO]

Shutterstock
Napoli pokonało Lazio 4:1 (1:1) w meczu 24. kolejki Serie A. Świetną asystę zaliczył Piotr Zieliński.
Pierwsi na prowadzenie wyszli goście. Już w 3. minucie bramkę zdobył Stefan de Vrij. Wyrównanie przyszło dopiero czterdzieści minut później za sprawą trafienia Jose Callejona.
Tuż po przerwie na boisku zameldował się Piotr Zieliński, który zmienił Marka Hamsika.
W kilka minut gospodarze zdobyli dwie bramki. Najpierw bramkę samobójczą strzelił Wallace, a chwilę później prowadzenie Napoli podwyższył Rui. Bramkę początkowo zaliczono na konto Piotra Zielińskiego, o którego otarła się piłka, ale ostatecznie po meczu przyznano ją koledze Polaka.
W 73. minucie Dries Mertens strzelił kolejną bramkę dla gospodarzy. Atakujący wykorzystał w tej akcji dobre podanie Zielińskiego.
W kolejnych minutach wynik nie uległ już zmianie i Napoli pewnie zdobyło trzy punkty.