New England Revolution lepsze u siebie od Orlando City

YouTube
New England Revolution wygrał u siebie z Orlando City 2:0 w sobotnim meczu amerykańskiej Major League Soccer.
Kibice na gole musieli poczekać do drugiej połowy. Gospodarze objęli prowadzenie w 51. minucie. Po rzucie rożnym, piłka trafiła przed pole karne do Cristiana Penilli. Ekwadorczyk oddał bardzo precyzyjny strzał przy dalszym słupku. Chwilę potem Revolution przypieczętowali swoje zwycięstwo. Ładnego gola uderzeniem z woleja strzelił Diego Fagundez.
Drużyna z Massachusetts zajmuje ósme miejsce w Konferencji Wschodniej ze zdobytymi 38 punktami. W następnym meczu zagra na wyjeździe z Real Salt Lake.
Natomiast zespół z Florydy plasuje się na ostatniej pozycji z 25 "oczkami" na koncie. Jego kolejnym rywalem będzie Seattle Sounders.