Neymar i Mbappe uratowali PSG. Problemy mistrzów Francji w meczu z Montpellier

Youtube
Autor: Maciej Pietrasik 7 gru 2019 | 19:49
Paris Saint-Germain pokonało na wyjeździe Montpellier HSC 3:1 (0:1) w sobotnim meczu 17. kolejki francuskiej ekstraklasy.
Gospodarze objęli prowadzenie w 41. minucie spotkania. Wówczas piłkę do własnej bramki niefortunnie wpakował Leandro Paredes.
Jeszcze przez znaczną część drugiej połowy paryżanie nie potrafili zmienić wyniku. W ostatniej partii meczu potrzebowali jednak tylko kilku minut, by zapewnić sobie zwycięstwo.
Najpierw w 75. minucie PSG doprowadziło do wyrównania za sprawą trafienia Neymara, który skutecznie uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego. Minutę później prowadzenie swojej drużynie zapewnił Kylian Mbappe.
Wynik starcia na 3:1 dla gości ustalił z kolei Mauro Icardi, który po podaniu Mbappe płaskim strzałem pokonał Rulliego.
Podopieczni Thomasa Tuchela są liderem Ligue 1 i mają na koncie 39 punktów. Zespół z Oksytanii z dorobkiem 24 "oczek" plasuje się na ósmej pozycji.
1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka