Roman Kołtoń chce głośnego powrotu do kadry! "Nie bałbym się go wystawić na baraże" [WIDEO]

Roman Kołtoń chce głośnego powrotu do kadry! "Nie bałbym się go wystawić na baraże" [WIDEO]
Tomasz Folta/PressFocus
Baraże o EURO 2024 zbliżają się wielkimi krokami. Roman Kołtoń w programie Meczyki.pl na YouTube wskazał piłkarza, którego ponownie widziałby w reprezentacji Polski.
Biało-czerwoni zagrają 21 marca z Estonią w ramach półfinału baraży. Jeżeli wygrają, wówczas w meczu o awans stoczą bój z Walią lub Finlandią, który odbędzie się 26 marca.
Dalsza część tekstu pod wideo
W programie Meczyki.pl na YouTube został poruszony ten temat. Roman Kołtoń wskazał zawodnika, którego widziałby w podstawowym składzie reprezentacji Polski.
- Ciągle świta mi myśl o Kamilu Gliku. Być może jest ona szalona, ale w meczu z Legią widziałem go w takiej formie, że nie bałbym się go wystawić na Walijczyków czy Finów - nie mówiąc o Estończykach. Jakbyś postawił na trio Dawidowicz-Glik-Kiwior, no to co? No to grają - przekazał.
Kamil Glik
Krzysztof Porebski / pressfocus
- W spotkaniu z Legią był - obok Benjamina Kallmana (strzelec dwóch goli - przyp. red.) - najlepszy na placu. Wiem, że jest kontuzjowany, ale podobno ma zaraz wrócić. Jeżeli zagra na dobrym poziomie w czterech meczach Ekstraklasy, nie wykluczałbym jego powołania - powiedział.
Ostatni mecz Kamila Glika w kadrze miał miejsce na mistrzostwach świata 2022 przeciwko Francji. Łącznie rozegrał 103 mecze w narodowych barwach.
Kamil Glik
Cao Can / pressfocus
Cytowany fragment od [54:25]:
Redakcja meczyki.pl
Krystian Kobielski12 Feb · 13:14
Źródło: własne

Przeczytaj również