Nie ma mocnych na Legię Warszawa w Lidze Europy! Mistrzowie Polski wygrali z Leicester City! [WIDEO]

Nie ma mocnych na Legię w Lidze Europy! Mistrzowie Polski wygrali z Leicester City! [WIDEO]
Rafał Oleksiewicz / Press Focus
Autor: Marcin Karbowski 30 wrz 2021 | 20:37
Legia Warszawa wygrała drugi mecz w tej edycji Ligi Europy! Tym razem mistrzowie Polski pokonali Leicester City 1:0.
Legia od początku grała odważnie. Tuż po rozpoczęciu gry w pole karne Leicester ruszył Johansson, ale w ostatniej chwili został zablokowany. Pierwszy gol dla mistrzów Polski powinien paść w 25. minucie. W znakomitej okazji znalazł się Emreli, ale w sytuacji sam na sam ze Schmeichelem kropnął nad poprzeczką.
Azer nie pomylił się sześć minut później. Piłkarz Legii wywalczył piłkę przed polem karnym i zaskakującym uderzeniem pokonał zasłoniętego Schmeichela. Piłka po drodze do siatki odbiła się jeszcze od słupka.
Leicester mogło wyrównać w 42. minucie, ale Perez nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Misztą. Ogółem jednak goście nie pokazywali niczego nadzwyczajnego.
Od początku drugiej połowy Leicester miało dużą przewagę. Legia szukała swoich okazji w kontrach. W 57. minucie po jednym z szybkich wypadów uderzał Emreli, ale Schmeichel bez problemu złapał piłkę.
Pod bramką Legii robiło się coraz goręcej. W 66. minucie zagotowało się po rzucie rożnym, ale Miszta zdołał obronić strzał Vestergaarda. Napór gości ciągle rósł. Świetną okazję w 85. minucie miał James Maddison, ale piłkę sprzed pustej bramki wybił Mateusz Wieteska.
Legia mogła przypieczętować zwycięstwo w 88. minucie, gdy po świetnej kontrze sam na sam ze Schmeichelem znalazł się Kastrati. Piłka po uderzeniu gracza gospodarzy trafiła w nogę Duńczyka, a potem odbiła się od słupka. Chwilę później kapitalną sytuację zmarnował Pekhart.
Emocje były do końca, bo Leicester wciąż naciskało. Znów próbował Maddison, ale w dogodnej okazji trafił w boczną siatkę. Legia dowiozła wartościowe zwycięstwo do końca.

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 210

0
Kurwa mać co za mecz!!! Zespół z Premier League "na kolanach".Brawo Legia!! Nieważne z jakiej części Polski jesteśmy. W europejskich pucharach wszyscy wspierajmy Legię!!