Niebywałe pudło piłkarza Stali Mielec! Zmiana trenera nie pomogła beniaminkowi [WIDEO]

Zmiana trenera nie pomogła Stali Mielec. Beniaminek przegrał z Zagłębiem Lubin 0:2 i jest w coraz trudniejszej sytuacji.
Niedzielny mecz stanowił kolejny debiut Włodzimierza Gąsiora w roli trenera Stali. Kolejny, bo 72-latek prowadził zespół z Mielca już siedmiokrotnie.
Zagłębie objęło prowadzenie w 38. minucie, gdy Filip Starzyński wykorzystał rzut karny. Pomocnik gości zupełnie zmylił bramkarza Stali.
Mielczanie mogli wyrównać tuż przed przerwą. W znakomitej sytuacji znalazł się Mateusz Matras, ale z dwóch, może trzech metrów trafił w piłką w poprzeczkę.
Stal miała niezłe okazje też po przerwie - raz gości uratował słupek, raz przestrzelił Łukasz Zjawiński. Wynik w 73. minucie ustalił Patryk Szysz. Asystę przy jego trafieniu zaliczył Starzyński.
Stal nadal jest ostatnia w Ekstraklasie. Rozegrała jednak o jeden mecz mniej od przedostatniego Podbeskidzia. Zagłębie plasuje się w połowie tabeli.
Marcin Karbowski18 Apr 2021 · 14:24