Asysta Piotra Zielińskiego na wagę zwycięstwa! Świetne zagranie Polaka z rzutu wolnego [WIDEO]

screen z TV
Piotr Zieliński zanotował kolejną asystę w tym sezonie. Polak otworzył drogę do bramki w spotkaniu z Fiorentiną, dzięki czemu Napoli wygrało 2:1.
Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze z Florencji. Wynik spotkania otworzył Lucas Quarta.
W 39. minucie Hirving Lozano doprowadził do remisu. Najpierw Bartłomiej Drągowski obronił strzał z rzutu karnego oraz dobitkę Lorenzo Insigne. Meksykanin jednak zdołał wykończyć całą akcję, którą możecie obejrzeć TUTAJ.
W drugiej połowie Napoli objęło prowadzenie. Podopieczni Luciano Spallettiego kompletnie zmylili rywali, wykonując rzut wolny.
Wydawało się, że stały fragment gry wykona Lorenzo Insigne. Nagle do piłki podbiegł jednak Piotr Zieliński, który lewą nogą posłał idealną centrę na głowę Amira Rrahmaniego.
Była to druga asysta Polaka w tym sezonie ligowym. W 57. minucie "Zielu" został zmieniony. Napoli wygrało 2:1 i z kompletem punktów wciąż jest liderem tabeli.
Adam Kłos03 Oct 2021 · 19:36