Niecodzienna sytuacja w meczu PKO Ekstraklasy. Egipskie ciemności na stadionie [WIDEO]

Niecodzienna sytuacja w meczu Rakowa Częstochowa z Zagłębiem Lubin. Spotkanie zostało przerwane, bo na stadionie zabrakło prądu. Ostatecznie po ponad godzinnej przerwie pojedynek został wznowiony.
Podopiecznym Marka Papszuna w meczu 16. kolejki PKO Ekstraklasy przyszło się mierzyć z Zagłębiem Lubin. Po 19. minutach gry na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis.
Chwilę później piłkarze musieli przerwać grę. Na stadionie zapanowały egipskie ciemności. W takich warunkach kontynuowanie pojedynku było niemożliwe.
Jak się okazało, w Częstochowie pojawił się problem z elektrycznością. W związku z tym na stadionie Rakowa zabrakło prądu i w związku z tym momentalnie zgasło oświetlenie.
Piłkarze obu drużyn opuścili murawę i zeszli do szatni. Ostatecznie uporano się z problemem. O godzinie 21:20 piłkarz wznowili grę. Przerwa w spotkaniu trwała ponad godzinę.
Daniel Makarewicz27 Nov 2021 · 20:36