Niecodzienna sytuacja w meczu Realu Madryt. Casemiro wszedł wślizgiem w nogi arbitra [WIDEO]

W sobotni wieczór Real Madryt grał w Sewilli z miejscowym Betisem. W drugiej połowie doszło do niecodziennej sytuacji. Casemiro wślizgiem wszedł bowiem w nogi sędziującego to spotkanie Alejandro Hernandeza Hernandeza.
Szczególnie w końcówce pierwszej połowy sędzia miał w Sewilli sporo pracy. Co rusz sięgał po żółtą kartkę, upominając kolejnych piłkarzy - przede wszystkim gospodarzy.
W drugiej części spotkania doszło do niecodziennej i zabawnej sytuacji. Casemiro przy próbie wybicia piłki wszedł bowiem wślizgiem w... nogi arbitra.
Brazylijczyk udanie przerwał akcję rywali, wybijając futbolówkę. Tuż przy nim znajdował się sędziujący to spotkanie Alejandro Hernandez Hernandez, który przewrócił się po interwencji pomocnika.
Cała sytuacja wyraźnie rozbiła zarówno piłkarzy, jak i arbitra. Na szczęście wejście nie było groźne i Hiszpan mógł nadal sędziować spotkanie.
38-latek żartował sobie jeszcze z Casemiro, że zaraz ukaże go kartką. Wejście było absolutnie przypadkowe, więc skończyło się oczywiście bez żadnego kartonika.
Real wygrał mecz z Betisem 1:0 po bramce Daniego Carvajala. Relację z tego spotkania możecie przeczytać TUTAJ.
Maciej Pietrasik28 Aug 2021 · 23:38