Niemcy snują swoje teorie. Ramos w nieprzepisowy sposób zaatakował Kariusa i przyczynił się do błędu bramkarza [VIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Loris Karius popełnił dwa koszmarne błędy podczas wczorajszego finału Ligi Mistrzów. Niemiecka stacja ZDF dostrzegła, że wpływ na pierwszą wpadkę golkipera Liverpoolu mógł mieć Sergio Ramos.
Karius popełnił katastrofalny błąd w 51 minucie meczu, kiedy to tak nieporadnie wyrzucał piłkę z własnego pola karnego, że nabił Karima Benzema, a futbolówka wtoczyła się do pustej bramki. Chwilę przed tym zdarzeniem został jednak w nieprzepisowy i ostry sposób zaatakowany przez Sergio Ramosa. Hiszpan wpadł na rywala. Niemiecki golkiper upadł i sygnalizował potem arbitrowi, że został zaatakowany łokciem.
Dziennikarze niemieckiej stacji telewizyjnej ZDF wysnuli teorię, że mogło to mieć wpływ na późniejszą koszmarną wpadkę podopiecznego Jurgena Kloppa. Arbiter w ogóle jednak nie zwrócił uwagi na zachowanie obrońcy "Królewskich".
To nie był jedyny tak znaczący błąd Kariusa w trakcie finałowego starcia z Realem. W 83 minucie nie potrafił wybić zmierzającego w środek bramki strzału z dystansu Garetha Bale'a. "The Reds" przegrali ostatecznie 1:3 i to Real Madryt mógł świętować trzeci z rzędu triumf w Lidze Mistrzów.