Niemcy w finale młodzieżowego EURO! "Florian Wirtz SuperStar" [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 3 cze 2021 | 22:51
Niemcy pokonali Holendrów 2:1 w półfinale mistrzostw Europy do lat 21. Niekwestionowanym bohaterem meczu został Florian Wirtz.
Spotkanie, niczym najlepsze produkcje Alfreda Hitchcocka, rozpoczęło się od trzęsienia ziemi. Niemcy w pierwszych sekundach półfinałowego starcia przeprowadzili kombinacyjną akcję, którą wykończył Florian Wirtz.
- Zabawili się. Wirtz SuperStar - skomentował Mateusz Borek.
Po ośmiu minutach było już 2:0. Po raz kolejny na listę strzelców wpisał się niesamowity Wirtz. Tym razem pomocnik oddał precyzyjny strzał ze skraju pola karnego.
Prowadzenie mogło być jeszcze wyższe, bowiem w 20. minucie Mergim Berisha trafił z rzutu wolnego w słupek. Jeszcze przed przerwą znakomicie dysponowany Wirtz miał szansę skompletować hat-tricka, ale przegrał pojedynek z bramkarzem reprezentacji Holandii.
W drugiej połowie swego rodzaju hat-tricka skompletował Berisha. Otóż napastnik jeszcze dwa razy trafił w słupek bramki Justina Bijlowa. Najpierw zawodnik Red Bull Salzburg obił obramowanie lewą nogą, chwilę później głową.
W 67. minucie "Oranje" zdobyli bramkę kontaktową. Do siatki trafił Perr Schuurs. Lepiej w tej sytuacji mógł się zachować niemiecki golkiper, Finn Dahmen.
Na cztery minuty przed końcem spotkania do siatki trafił Myron Boadu, jednak trafienie nie zostało uznane, ponieważ Holender złamał linię spalonego. Wynik spotkania już nie uległ zmianie. W finale Niemcy zmierzą się z Portugalią, która w półfinale wyeliminowała reprezentację Hiszpanii. Mecz o złoto odbędzie się 6 czerwca.

2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Dyskusja 10

4 cze 2021 | 00:17
0
Łooo Panie! Ta pierwsza bramka to akcja palce lizać!
3 cze 2021 | 22:57
0
W Leverkusen to mają łeb na karku,pamiętam jak 16 letni Havertz wchodził do pierwszej drużyny to odstawał jeszcze fizycznie itd,ale dano mu szansę,bo wiedzieli,że mają diament.
Z Wirtzem jest ta różnica,że napierdala od samego początku.
I też pewnie na nim zarobią te 80-100 milionów.
4 cze 2021 | 08:37
0
Tak, mam nadzieję, że w Polsce będzie podobnie i gracze 17-18 letni też zaczną grać regularnie w klubach i kadrze. Nie może być tak, że do 23 roku życia to jest wciąż młody talent i gra w kadrze U21 czy U23, bo jest szansa na awans do jakiegoś młodzieżowego turnieju...
3 cze 2021 | 23:37
0
Mecz rozpoczął się jak u Hitchcocka, a gole strzelał Freddy Kruger. Pan redaktor chyba jest fanem horrorów ^^
4 cze 2021 | 00:14
0
Hitchcock reżyserował thrillery, a nie horrory.
3 cze 2021 | 23:43
0
to ten "niemiecki Zieliński"??? XD
ma rozmach skurczybyk, jak się będzie spokojnie rozwijał to za 2-3 lata będzie pan piłkarz pełną gębą
3 cze 2021 | 23:53
0
Bośniak podobno już dzwonił do niego, czy by go interesowała gra w Bayernie.
4 cze 2021 | 06:16
0
To może jeszcze MECZYKI wstawilibyście ten mecz do "wyniki live - 6.06."? A może w sumie po Huuu. Harnaś rządzi w redakcji i ptak na ścianie. Paw - ma szeroki rozrzut piór
4 cze 2021 | 00:16