Niemcy zremisowali z Hiszpanią w Lidze Narodów. Gol w ostatnich sekundach spotkania [WIDEO]

Reprezentacja Niemiec zremisowała z Hiszpanią w meczu Ligi Narodów. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1 (0:0).
Podopieczni Joachima Loewa pojedynek rozpoczęli z większym animuszem, od razu naciskając na rywali i sprawiając im sporo kłopotów. W 11. minucie Guendogan dośrodkował na głowę Kehrera, jednak De Gea zdołał odbić piłkę.
Chwilę później Niemcy mogli stracić gola w kuriozalnych okolicznościach. Trapp przed polem karnym minął się z piłką, ale Rodrigo nie zdołał trafić do siatki, bo golkiper jeszcze interweniował wślizgiem.
W 18. minucie znów zrobiło się gorąco po bramką De Gei. Tym razem uderzał Sane, ale hiszpański golkiper popisał się znakomitym refleksem. Z kolei tuż przed gwizdkiem na przerwę Rodrigo znalazł się sam na sam z Trappem, ale nie zdołał pokonać Trappa.
W 51. minucie Niemcy wyszli na prowadzenie. Gosens zagrał do Wernera, a ten w swoim stylu minął obrońcę i uderzył obok De Gei, który nawet nie drgnął.
Zdobyta bramka napędziła kolejne ataki gospodarzy. W 61. minucie Sane rozpędził się na skrzydle i oddał piłkę do Wernera, a ten z ostrego kąta trafił w boczną siatkę. Hiszpanie mogli odpowiedzieć za sprawą Thiago. Pomocnik przymierzył z dystansu, ale minimalnie się pomylił. W 80. minucie bliski szczęścia był Suele, który uderzył głową, ale bramkarz rywali zdołał przenieść piłkę nad poprzeczką.
W 91. minucie do siatki trafił Fati. Gol nie został jednak uznany, bo chwilę wcześniej Ramos faulował jednego z rywali. Ostatecznie Niemcy zremisowali z Hiszpanią 1:1. W 96. minucie na listę strzelców wpisał się Gaya.
W innym meczu tej grupy Ukraina pokonała Szwajcarię 2:1.
Daniel Makarewicz03 Sep 2020 · 22:39