Atletico Madryt wyrwało zwycięstwo z Osasuną! Gol w ostatnich minutach spotkania [WIDEO]

Atletico Madryt przed własną publicznością wygrało 1:0 z Osasuną. Mistrzowie Hiszpanii decydującą bramkę zdobyli w końcówce spotkania.
Atletico długo męczyło się z jedną z rewelacji bieżącego sezonu La Liga. Dość napisać, że podopieczni Diego Simeone nie oddali w pierwszej połowie meczu ani jednego celnego strzału.
Przed przerwą bliżej zdobycia bramki byli goście. Po potężnym uderzeniu z dystansu Lucasa Torro efektowną paradą popisał się Jan Oblak.
Atletico ruszyło śmielej do ataku dopiero po zmianie stron. W 56. minucie piłkę w bramce Osasuny umieścił Antoine Griezmann, ale gol został anulowany z powodu wcześniejszej pozycji spalonej Angela Correi.
W 82. minucie Yannick Carrasco minął rywala w polu karnym, zszedł na wiodącą prawą nogę, ale piłka po jego strzale minimalnie minęła bramkę Osasuny.
W końcu w 87. minucie Felipe trafił do siatki. Środkowy obrońca wygrał pojedynek powietrzny po wrzutce z rzutu rożnego.
Atletico wygrało i zajmuje obecnie czwarte miejsce w lidze. Osasuna, po świetnym początku sezonu, zanotowała tymczasem piąte z rzędu spotkanie bez wygranej, co nie przeszkadza jej utrzymać ósmej lokaty w tabeli.
Wojciech_Falenta 20 Nov 2021 · 19:58