Atletico Madryt wyrwało zwycięstwo z Osasuną! Gol w ostatnich minutach spotkania [WIDEO]

Autor: Wojciech_Falenta 20 lis 2021 | 19:58
Atletico Madryt przed własną publicznością wygrało 1:0 z Osasuną. Mistrzowie Hiszpanii decydującą bramkę zdobyli w końcówce spotkania.
Atletico długo męczyło się z jedną z rewelacji bieżącego sezonu La Liga. Dość napisać, że podopieczni Diego Simeone nie oddali w pierwszej połowie meczu ani jednego celnego strzału.
Przed przerwą bliżej zdobycia bramki byli goście. Po potężnym uderzeniu z dystansu Lucasa Torro efektowną paradą popisał się Jan Oblak.
Atletico ruszyło śmielej do ataku dopiero po zmianie stron. W 56. minucie piłkę w bramce Osasuny umieścił Antoine Griezmann, ale gol został anulowany z powodu wcześniejszej pozycji spalonej Angela Correi.
W 82. minucie Yannick Carrasco minął rywala w polu karnym, zszedł na wiodącą prawą nogę, ale piłka po jego strzale minimalnie minęła bramkę Osasuny.
W końcu w 87. minucie Felipe trafił do siatki. Środkowy obrońca wygrał pojedynek powietrzny po wrzutce z rzutu rożnego.
Atletico wygrało i zajmuje obecnie czwarte miejsce w lidze. Osasuna, po świetnym początku sezonu, zanotowała tymczasem piąte z rzędu spotkanie bez wygranej, co nie przeszkadza jej utrzymać ósmej lokaty w tabeli.
1 - 0
20 lis 2021 | 18:30 (zakończony)

Przebieg meczu

85'
87'
Felipe
89'

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 8

20 lis 2021 20:28
0
Jedyny pozytyw z tego meczu to 3 punkty
21 lis 2021 02:41
0
Mam nadzieję że Cerezo w końcu zwolni Cholo i da szansę komuś innemu. Najlepiej opłacany trener na świecie mający taką bogatą kadrę i potencjał ,gra taką padlinę że czasami jako kibic już nie dam rady tego znieść. Wiadomo czasami wyjdzie lepszy mecz i ładny dla oka ,ale moim zdaniem to jest właśnie zasługa potencjału zawodników a nie myśli szkoleniowej Diego. Cholo już się wypalił a Atleti stać na każdego trenera. Trzeba zacząć iść do przodu bo od 2-3 lat stoimy w miejscu.
20 lis 2021 21:33
0
I to jest aktualny mistrz Hispzanii? Nie różnią się od Lille we Francji..
21 lis 2021 00:40
0
jaka liga taki lider.
20 lis 2021 20:38
0
Felipe fajna cieszynka, ale wolałbym jednak remis niż widzieć tego front flipa (?)
20 lis 2021 20:36