Niemożliwe sceny we Włoszech! Glik miał piłkę na wagę utrzymania, wcześniej powinien wylecieć z boiska [WIDEO]

Spotkanie Benevento z Crotone obfitowało w wielkie emocje. Ostatecznie drużyna Kamila Glika tylko zremisowała 1:1.
"Czarownice" idealnie rozpoczęły to spotkanie. Już w 13. minucie Gianluca Lapadula wyprowadził Benevento na prowadzenie. W dodatku od 24. minuty Crotone grało w dziesiątkę po czerwonej kartce Vladimira Golemica.
Benevento przeważało, oddało kilkanaście strzałów, ale nie mogło podwyższyć prowadzenia. Niewykorzystane okazje zemściły się w 93. minucie, gdy Simy doprowadził do remisu.
Na kilka sekund przed końcem Kamil Glik powinien zapewnić komplet punktów. Polak odnalazł się w polu karnym, oddał celne uderzenie, ale nie zdołał pokonać Marco Festy.
Glik może jednak i tak mówić o sporym szczęściu. Wydaje się, że obrońca powinien wylecieć z boiska za jeden z brutalnych fauli.
Benevento zmarnowało doskonałą okazję na zgarnięcie bezcennych punktów. Remis sprawia, że zespół Glika wciąż plasuje się na osiemnastej lokacie ze stratą trzech oczek do Torino, które jeszcze nie rozegrało meczu w tej kolejce.
Adam Kłos16 May 2021 · 17:04