Nieoczekiwany transfer do Bundesligi? Piłkarz Cracovii na celowniku Stuttgartu [NASZ NEWS]

Nieoczekiwany transfer do Bundesligi? Piłkarz Cracovii na celowniku Stuttgartu [NASZ NEWS]
Krzysztof Porębski
Autor: Kamil Kobielski 19 maj 2022 | 15:07
Niespodziewany transfer z Ekstraklasy do Bundesligi? Jak poinformował Tomasz Włodarczyk w "Oknie Transferowym", który dostępny jest na naszym kanale Youtube, VfB Stuttgart odezwał się w miniony weekend do Otara Kakabadze ws. potencjalnego transferu Gruzina do niemieckiego klubu.
Otar Kakabadze trafił do Cracovii przed startem obecnego sezonu. Gruzin wystąpił w 18 meczach swojego zespołu, w których strzelił trzy gole i zaliczył dwie asysty.
Dalsza część tekstu pod wideo
Czy w kolejnym sezonie będzie miał możliwość poprawienia swoich statystyk w polskiej lidze? Istnieje możliwie, że nie, ponieważ zainteresowanie Kakabadze wyraża VfB Stuttgart, przedstawiciel Bundesligi. O całej sprawie opowiedział Tomasz Włodarczyk w “Oknie Transferowym”.
- To jest szok. Kilka dni temu VfB Stuttgart zapytało o Otara Kakabadze, zatem poważny klub Bundesligi. Wcześniej kontaktowało się FC Dallas. Być może zobaczymy go w znacznie większej piłce - powiedział.
Przy okazji zachęcamy Was do subskrybowania nas TUTAJ, dzięki czemu będziecie na bieżąco z naszymi kolejnymi materiałami i programami, w których nie zabraknie fantastycznych gości.
Źródło: własne