Nieprawdopodobna pogoń Barcelony! Przegrywali 0:2 z Sevillą i w ciągu dwóch minut doprowadzili do remisu! [VIDEO]

Ververidis Vasilis/Shutterstock
Sevilla FC zremisowała 2:2 FC Barceloną na własnym stadionie  w trzydziestej kolejce LaLiga, mimo iż do 88 minuty prowadziła 2:0.
Prowadzenie gospodarze objęli w 36 minucie. Joaquin Correa zagrał do zupełnie niepilnowanego w polu karnym Franco Vazqueza, a ten z bliskiej odległości pokonał Ter Stegena.
W drugiej połowie goście zamiast wziąć się za odrabianie strat, zaraz na początku dostali drugą bramkę. W 50 minucie golkiper "Blaugrany" najpierw wybił piłkę po uderzeniu Sergio Escudero, ale nie zdołał obronić dobitki Luisa Muriela, który precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w siatce.
Sevilla mogła podwyższyć jeszcze prowadzenie. Pięć minut później bowiem Muriel w sytuacji sam na sam ograł Ter Stegena, ale jego strzał z linii bramkowej wybił Gerard Pique.
W końcówce meczu w ciągu raptem dwóch minut "Blaugrana" zdołała doprowadzić do remisu. Najpierw w 88 minucie kontaktowego gola strzelił Luis Suarez. Urugwajczyk po rzucie rożnym z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki.
W 89 do remisu doprowadził Lionel Messi. Argentyńczyk pokonał Sergio Rico precyzyjnym strzałem z dystansu.