Niesamowity Ansu Fati! Zdobył bramkę w reprezentacji Hiszpanii i pobił rekord [WIDEO]

Niesamowity Ansu Fati! Zdobył bramkę w reprezentacji Hiszpanii i pobił rekord  [WIDEO]
Ansu Fati trafił do siatki w meczu Hiszpania - Ukraina w Lidze Narodów. 17-latek tym samym został najmłodszym strzelcem gola w historii "La Furia Roja".
Hiszpania dziś mierzyła się z Ukrainą w meczu Ligi Narodów. Luis Enrique od początku postawił Ansu Fatiego. 17-latek po raz pierwszy znalazł się w wyjściowym składzie reprezentacji Hiszpanii i na długo zapamięta ten występ.
Piłkarz FC Barcelony już w 2. minucie dał o sobie znać, gdy przedarł się pod bramkę rywali i wywalczył rzut karny. Jedenastkę na gola zamienił Sergio Ramos. Defensor w 29. minucie dołożył kolejne trafienie, gdy przelobował Pjatowa.
Fati był aktywny w ofensywie i miał okazje, by samemu wpisać się na listę strzelców. W 18. minucie zszedł do środka i uderzył obok bramki. Z kolei kilka chwil później złożył się do przewrotki, ale jego strzał został zablokowany.
17-latek dopiął swego jeszcze przed przerwą. W 32. minucie ograł rywala, po czym technicznym uderzeniem zza szesnastki pokonał bramkarza rywali.
Fati tym samym został najmłodszym strzelcem gola w historii reprezentacji Hiszpanii.
Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 4:0, bo w 84. minucie do siatki trafił jeszcze Ferran Torres.
Daniel Makarewicz06 Sep 2020 · 21:40
Źródło: twitter/własne