Niesamowity mecz Sassuolo z Juventusem! Sześć goli i wpadka "Starej Damy" [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 15 lip 2020 | 23:42
Co to był za mecz! Na Mapei Stadium padło sześć goli. Juventus w spotkaniu 33. kolejki Serie A zremisował 3:3 z Sassuolo.
Juventus, choć nie prezentuje najwyższej formy, to dość pewnie zmierza po kolejny mistrzowski tytuł. "Stara Dama" ostatnio przegrała z Milanem i zremisowała z Atalantą, dziś podopieczni Maurizio Sarriego też nie uniknęli problemów.
Starcie na Mapei Stadium rozpoczęło się po myśli przyjezdnych. W 5. minucie na listę strzelców wpisał się Danilo, który mocno uderzył zza pola karnego. W 12. minucie Juventus zadał kolejny cios. Tym razem do siatki trafił Higuain. Argentyńczyk nie pomylił się w sytuacji sam na sam.
Wydawało się, że Juventus pewnie dopisze trzy punkty do swojego dorobku, jednak dość niespodziewanie "Stara Dama" straciła kontrolę nad meczem. Jeszcze przed przerwą kontaktową bramkę zdobył Djuricić. W tej sytuacji nie popisała się defensywa mistrzów Włoch.
Początek drugiej połowy to popis gospodarzy. W 51. minucie z rzutu wolnego przymierzył Berardi. Po chwili Szczęsnego pokonał Caputo, który na wślizgu zamknął akcję, i to Sassuolo w niesamowitych okolicznościach objęło prowadzenie.
Juventus został znokautowany, ale zdołał się podnieść. W 64. minucie Alex Sandro uderzył głową po rzucie rożnym i zrobiło się 3:3. Mimo starań obu drużyn wynik nie uległ już zmianie. W końcówce Wojciech Szczęsny dwa razy uratował swoją drużynę, odbijając piłki po strzałach Traore i Bourabii.
"Stara Dama" po dzisiejszym remisie zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Na swoim koncie ma 77 punktów i o 7 "oczek" wyprzedzają drugą Atalantę.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

600 PLN

Bonus powitalny 600 PLN. Superbet podwaja trzy pierwsze wpłaty nowych graczy

Dyskusja 21

16 lip 2020 | 11:27
0
Nie rozumiem tego Juventusu. Mają teraz 3 pozornie lekkie mecze (ale tylko jeden u siebie) i 2 ciężkie mecze z górą tabeli i ledwo co remisują z drużyną ze środka tabeli?! Roma przecież walczy o puchary, a Lazio jest może na razie 7 pkt z tyłu, ale też widzi co się dzieje i może się po następnej kolejce zrobić z tego 4 pkt i nagle urośnie presja. Także grubo się zapowiada końcówka Serie A, ale i też władzom Juve powinno dać do myślenia, że coś jest nie tak!
0
Spójrzcie na ostatnie mecze Sassuolo.Oni lubią kraść punkty drużynom z topu.Coś w nich jest niebywałego.
15 lip 2020 | 23:54
0
AKCJE LEWEGO ROSNA
ALE RONALDO ŁATWO NIE ODPUSCI.
0
Brawo Sassuolo.Szkoda że nie wygrana,ale dobre i to.
15 lip 2020 | 23:51
0
Mam pytanie czy ten stary głupi chuj sarii nie widzi ile daje dybala do chuja nie wierzę że nie jest w stanie rozegrać 70 minut tylko 30 o tym że bernardeschi znowu grał nawet nie wspominam pomoc juve do wyjebania tacy zawodnicy jak bentancur nie są w stanie brać na siebie ciężaru gry juventus musiał by kupić jakiś fundament kogoś na kim może polegać ofensywa jak i defensywa jak milinkovic a nie kurwa wymyślanie jakis zaniolow kluiverotow i chiesow gdzie nie ma na nich miejsca w składzie gdyby nie pomoc która chuja robi juventus już by wygrał ligę ale nie kurwa kupmy jorginho on napewno rozrusza skład że chuj i jeszcze jedno pytanie do Wojtka zagrał bardzo dobry mecz tylko jak to jest że zuje gumę przed obroną rzutu wolnego ja bym z automatu się nie rzucił bo bym się bał zachłysnac dobrze że chociaż Lazio się też wyjebalo
15 lip 2020 | 23:47
0
Ronaldo bez gola, Immobile bez gola, elegancko. Życzę CR7 króla strzelców ligi, ale Złotego Buta może sobie odpuścić :)
15 lip 2020 | 23:45
0
Gdzie był Penaldo ?? nie ma karnego nie ma gola gość z gry wygląda kiepsko i jakby zdobył tego złotego buta to by było w chuj nie sprawiedliwe ale musi strzelić 7 bramek w 5 meczach co będzie mega trudne .. Wszystko zalezy ile dostanie karnych
15 lip 2020 | 23:48
Chłopie jak Lewy co mecz Strzelał z Karnego to lizałes mu dupe ? Co ty masz do Ronaldo ze jest 5 raz lepszy od Lewego czy co ? xD
0
Chłopie jak Lewy co mecz Strzelał z Karnego to lizałes mu dupe jaki to on jest boski ? i nazywanie CR7 Penaldo to jest chore bo widzisz na boisku 1 z najlepszych piłkarzy tego Sportu razem z Messim
0
Tylko że we Włoszech ci liderzy strzelców mają połowę bramek po karnych a Lewy mimo wszystko aż tyle nie miał.
16 lip 2020 | 05:56
0
I jak już wszyscy sobie uświadomili we Włoszech rozgrywa sie więcej kolejek ligowych niż w Niemczech
0
Gościu nie gadaj głupot fakt faktem ze karnego też trzeba umieć wykorzystać ale ci ludzie co piszą ze nagle Ronaldo ma zdobyć złotego buta to nie kurwa. Lewandowski zasłużył zdobył 34 bramki (5 karnych) był dużo lepszy od Ronaldo w tym sezonie On niech zostanie królem strzelców serie A ale złotego buta odda Robertowi.
15 lip 2020 | 23:56
0
Spoko niech Lewy wygra zZłotego Buta chociaż raz
16 lip 2020 | 17:14
0
ak Lewandowski ma 5 karnych strzelonych a Ronaldo 11. Więc skoro we Włoszech jest więcej kolejek niż w Niemczech to czemu teraz jest 33 kolejka z 38 a Ronaldo ma strzelonych już w Serie A 11 karnych? To jest kurwa po prostu chore, bo niemożliwe jest że we Włoszech faulują kilk razy więcej niż w niemczech. Chyba że obrony są na poziomie trampkarzy.
0
I jak zagra obrona przeciwników.
15 lip 2020 | 23:59
0
Niech ten Lewy 1 raz wygra Złotego Buta ale pewnie LM nie wygra po prostu jest za słaby
16 lip 2020 | 00:31
0
Czlowieku, co ty pierdolisz?
Bayern jest obecnie faworytem do wygrania LM
0
dramat, co w tym Juve robi Berna, Matuidi, Danilo to ja nie mam pojęcia...
15 lip 2020 | 23:44
0
Obrona i Pomoc Juve to poziom Legii Warszawa sory niestety taka prawda Dajcie takiego Isco do Juve chociaż Masakra 1 słowem tam nie ma kto podawac piłki
15 lip 2020 | 23:43
0
Jeśli sędziowie nie będą gwizdać karnych dla Ronaldo, to Lewandowski może być spokojny :D