Niesamowity mecz w Lidze Mistrzów! Cztery rzuty karne! "Piłkarskie jaja" [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 14 wrz 2021 | 20:40
Spotkanie Sevilli z RB Salzburg przejdzie do historii Ligi Mistrzów. W meczu wykonano aż cztery rzuty karne, a ostatecznie starcie zakończyło się remisem 1:1.
Sevilla na własne życzenie straciła pierwszą bramkę. Najpierw w 12. minucie sędzia podyktował rzut karny dla Salzburga za przewinienie Diego Carlosa. "Jedenastkę" zmarnował Karim Adeyemi.
W 20. minucie Jesus Navas bezmyślnie sfaulował rywala w polu karnym. Arbiter znów wskazał na punkt oddalony od bramki o jedenaście metrów i tym razem szansę wykorzystał Luka Sucić.
Defensywa Sevilli nie wyciągnęła żadnych wniosków. W 36. minucie karnego sprokurował Bono, bramkarz andaluzyjskiej drużyny. Do piłki znów podszedł Sucić, ale tym razem chybił.
W 41. minucie arbiter po raz czwarty wskazał na jedenasty metr. Tym razem podyktowano rzut karny dla Sevilli, którego na gola zamienił Ivan Rakitić.
Po przerwie z boiska wyleciał Youssen En Nesyri. Marokańczyk obejrzał drugą żółtą kartkę za symulowanie.
W 51. minucie na murawie Estadio Ramon Sanchez Pizjuan pojawił się Kamil Piątkowski. Dla środkowego obrońcy był to debiut w Lidze Mistrzów.
W drugiej połowie emocje w Sewilli nieco opadły. Piłkarze przykładali większą uwagę do swoich interwencji w polu karnym. Ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami.
1 - 1
14 wrz 2021 | 18:45 (zakończony)

Przebieg meczu

14'
K. Adeyemi
21'
L. Sucic
26'
Youssef En-Nesyri
37'
L. Sucic
42'
50'
58'
E. Lamela
79'
N. Capaldo
80'
N. Okafor
(K. Adeyemi)
84'
84'
N. Capaldo
90'
3'
90'
4'

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 16

14 wrz 2021 | 20:46
0
"Sevilla nie będzie miała żadnych większych problemów, żeby zainkasować trzy punkty z Salzburgiem"

Słowa wielkiego piłkarskiego guru, znawcy hiszpańskiej i światowej piłki Kowalczyka xD EKSPERT !! przypominam EKSPERT !!
14 wrz 2021 | 21:52
0
On tyle wie co se wypije
14 wrz 2021 | 20:43
0
Serio Salzburg grajac 11 na 10 gral naczas troche wstyd, ale cieszy debiut Piatkowskiego w lidze mistrzow. Młody, a juz zaznal tego czego wielu polakow nie moglo.
14 wrz 2021 | 22:01
0
Tak jest. Powodzenia dla Piatkowskiego! Niech się ogrywa w LM dla naszej kadry.
14 wrz 2021 | 20:53
0
Co sądzicie o sytuacji z drugą żółtą dla En-Nesyri'ego? Jego ewidentne padolino mimo wszystko było na spalonym. W derbach Merseyside jak Pickford skasował Van Dijka na kilka miesięcy to nie został ukarany w meczu, bo podczas akcji Liverpoolu był spalony.
14 wrz 2021 | 21:19
0
Nie powinien dostać kartki bo był spalony. Z drugiej strony jego symulacja faulu w polu karnym to żenada. Nie spodziewałem się ze Sevilla zagra tak słabo
14 wrz 2021 | 22:32
Już pomijam fakt, że on nawet nie widział czy był na spalonym, czy nie.
A gdyby jakiś sędzia się dał nabrać, i nie miał VAR-u do dyspozycji, więc nikt nie zauważyłby spalonego? Też byś go tłumaczył, że się potknął? VAR nie jest przyzwoleniem na niesportowe zachowanie. Bo przeważnie wyłapie, ale niekoniecznie musi.
0
To że w lidze angielskiej nie potrafią sędziować nie jest powodem tego, żeby i nigdzie indziej nie umieli. Akurat sędziowanie na angielskich boiskach to dramat, poziom poniżej nawet naszej ektraklapy. 100% słusznie wywalony. A raczej dostał drugą żółtą kartkę, w konsekwencji czerwoną i wywalony. Żółtą kartke przy symulanctwie dostajesz za niesportowe zachowanie, nie za grę. To tak jak byś postulował, żeby nie karać piłkarzy bo dadzą w gębę przecwinikowi w przerwie w trakcie gry. Bo akurat piłka wyszła na aut. Albo gdyby jakiś piłkarz przechodząc obok przeciwnika poza grą padł jak rażony udając, że został uderzony przez przeciwnika (a bo to raz było?). Też patrzyłbyś, czy był czy nie na spalonym?
15 wrz 2021 | 19:04
0
Spokojnie, ja nie mam zamiaru go tłumaczyć. Chciałem zapytać się innych co o tym myślą, bo sam miałem mętlik w głowie troszkę, ale w sumie racja - sytuacja z Pickfordem była co najmniej kontrowersyjna, a we wczorajszym meczu, to że był spalony, nie tłumaczy zawodnika z niesportowego zachowania ;]