Nieskuteczny jak Alvaro Morata. Niebywałe pudło hiszpańskiego napastnika

Alvaro Morata ma stanowić o sile ataku reprezentacji Hiszpanii. Napastnik daleki jest jednak od optymalnej formy.
Hiszpanie są zdecydowanym faworytem w meczu ze Szwecją. Do przerwy na tablicy wyników widnieje jednak remis 0:0.
Podopieczni Luisa Enrique byli stroną przeważającą. Nie potrafili jednak tego udokumentować w postaci zdobytego gola. Hiszpanie stwarzali sobie kolejne sytuacje, ale zawodziła skuteczność.
Najlepszą sytuację, by otworzyć wynik spotkania miał Alvaro Morata. W 38. minucie Hiszpan znalazł się przed bramkarzem rywali i wydawało się, że musi trafić do siatki.
28-latek zawiódł jednak na całej linii. Uderzył źle. Piłka wyraźnie minęła słupek bramki.
Fatalne pudło Moraty spotkało się z wymownymi komentarzami w mediach społecznościowych.
Daniel Makarewicz14 Jun 2021 · 22:01