Nieskuteczny jak Alvaro Morata. Niebywałe pudło hiszpańskiego napastnika

Autor: Daniel Makarewicz 14 cze 2021 | 22:01
Alvaro Morata ma stanowić o sile ataku reprezentacji Hiszpanii. Napastnik daleki jest jednak od optymalnej formy.
Hiszpanie są zdecydowanym faworytem w meczu ze Szwecją. Do przerwy na tablicy wyników widnieje jednak remis 0:0.
Podopieczni Luisa Enrique byli stroną przeważającą. Nie potrafili jednak tego udokumentować w postaci zdobytego gola. Hiszpanie stwarzali sobie kolejne sytuacje, ale zawodziła skuteczność.
Najlepszą sytuację, by otworzyć wynik spotkania miał Alvaro Morata. W 38. minucie Hiszpan znalazł się przed bramkarzem rywali i wydawało się, że musi trafić do siatki.
28-latek zawiódł jednak na całej linii. Uderzył źle. Piłka wyraźnie minęła słupek bramki.
Fatalne pudło Moraty spotkało się z wymownymi komentarzami w mediach społecznościowych.

2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

0
No jak zwykle to bywa. W tak łatwej sytuacji ze Szwedami nie trafia, a z naszymi pewnie trafi skorpionem z 20 metrów w samo okienko xd
14 cze 2021 | 22:20
0
nasi mu sami pomoga w razie trudnosci :)
0
Przeciwko takiej Szwecji my nie mamy żadnych szans.
0
Take it easy! Morata przeciwko naszej pseudo- paraolimpijskiej reprezentacji spokojnie sobie nadrobi kilka bramek.
15 cze 2021 | 15:49
0
Morata to kloc. Mam nadzieje ze wyleci z Juve jak najszybciej.
14 cze 2021 | 22:34
E tam. Lewandowski jest jeszcze gorszy.
0
Nawet pałka fdo bicia, (nie)Szczęsny strzelił.
14 cze 2021 | 22:55
0
Szczęsny patrz i się ucz jsk się broni od Szweda ktory wybroni Szwecji remis, a nie gra sie w Juventusie tylko w 3 swiecie jak szwedzki bramkarz !
14 cze 2021 | 22:16