Niespodziewana porażka Bayernu. Cały mecz Roberta Lewandowskiego

Ververidis Vasilis / Shutterstock.com
Bayern Monachium przegrał na wyjeździe 1:2 z Borussią Moenchengladbach w trzynastej kolejce Bundesligi.
Gospodarze wyszli na prowadzenie w 39 minucie za sprawą Thorgana Hazarda, który wykorzystał rzut karny.
Pięć minut później było już 2:0. Najpierw uderzał Stindl, a potem piłkę do siatki z bliskiej odległości wpakował Ginter.
Kontaktową bramkę Bawarczycy zdobyli w 74 minucie. Arturo Vidal bardzo mocno uderzył zza pola karnego, piłka przeszła jeszcze po rękawicy golkipera gospodarzy i wpadła do bramki.
Całe spotkanie w barwach gości rozegrał Robert Lewandowski.
Mistrz Niemiec po porażce nadal jest liderem, ale ma już tylko trzy punkty przewagi nad drugim RB Lipsk. Borussia Moenchengladbach z kolei dzięki zwycięstwu awansowała na czwarte miejsce w tabeli.