Niespodziewany gość przerwał mecz FC Barcelony. Nagle podbiegł do Roberta Lewandowskiego [ZDJĘCIA]

Niespodziewany gość przerwał mecz Barcelony. Nagle podbiegł do Roberta Lewandowskiego [ZDJĘCIA]
FC Barcelona rywalizuje z Atletico Madryt w 15. kolejce ligi hiszpańskiej. W drugiej połowie spotkanie zostało na moment przerwane.
Po pierwszych trzech kwadransach "Barca" prowadziła z "Atleti" 1:0. Wynik meczu otworzył Joao Felix, któremu asystował Raphinha.
W 69. minucie na boisku nagle pojawił się młody kibic, który podbiegł do Roberta Lewandowskiego. Fan "Dumy Katalonii" chciał zrobić sobie zdjęcie z kapitanem reprezentacji Polski.
Lewandowski zadbał o kibica Barcelony. Napastnik przytulił dziecko, które w otoczeniu stewardów opuściło murawę.
W tym sezonie Lewandowski wystąpił w 17 spotkaniach Barcelony. Zanotował w nich osiem bramek i cztery asysty.
Umowa Polaka z Katalończykami obowiązuje do 2026 roku. Portal "Transfermarkt" aktualnie wycenia go na 30 mln euro.
Barcelona wygrała z Atletico 1:0. Lewandowski zmarnował kilka dogodnych sytuacji, ale bohaterem mistrzów Hiszpanii został Joao Felix. Portugalczyk zdobył decydującą bramkę, którą możecie zobaczyć TUTAJ.
Adam Kłos03 Dec 2023 · 22:41
Źródło: Twitter