Niespodziewany remis Juventusu. Koszmarny błąd Gianluigiego Buffona [WIDEO]

cristiano barni / shutterstock.com
Niespodzianka w Serie A. Juventus tylko zremisował u siebie z Sassuolo 2:2. Fatalnym błędem przyczynił się do tego Gianluigi Buffon.
Mecz lepiej zaczął Juventus, który w 20. minucie objął prowadzenie po uderzeniu Leonardo Bonucciego. Riposta Sassuolo była natychmiastowa - już dwie minuty później gola zdobył Jeremie Boga.
Kolejne gole padły w drugiej połowie. W 47. minucie do bramki Juventusu trafił Francesco Caputo. Nie byłoby jednak jego trafienia, gdyby nie fatalne błędy graczy gospodarzy. Najpierw nieudolnie wybijał piłkę Matthijs de Ligt, a później Gianluigi Buffon, który tym razem zastąpił Wojciecha Szczęsnego, praktycznie wrzucił piłkę do swojej bramki.
Remis Juventusowi uratował Cristiano Ronaldo. W 68. minucie Portugalczyk wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Paulo Dybali.
Marcin Karbowski01 Dec 2019 · 14:27