Niestrzelony karny Pogby, czerwona karta Rashforda i zwycięstwo MU dzięki bramkom Lukaku [VIDEO]

Ververidis Vasilis/Shutterstock
Burnley FC uległ u siebie Manchesterowi United 0:2 (0:2) w drugim niedzielnym meczu czwartej kolejki rozgrywek Premier League.
Na Turf Moor obie bramki dla "Czerwonych Diabłów" jeszcze przed przerwą zdobył Romelu Lukaku. Belg najpierw zaskoczył golkipera rywali strzałem głową, a następnie mocnym uderzeniem z kilku metrów.
Zwycięstwo gości mogło być jeszcze bardziej okazałe, ale rzutu karnego w 69 minucie nie wykorzystał Paul Pogba. Dwie minuty później natomiast z boiska wyleciał Rashford.
Dzięki drugiej wygranej w sezonie podopieczni Jose Mourinho przesunęli się na dziesiąte miejsce w tabeli. "The Clarets" natomiast po trzeciej kolejnej porażce pozostali na przedostatniej lokacie w klasyfikacji.