Niewiarygodne pudło polskiego napastnika! Nie trafił z metra do pustej bramki [WIDEO]

Reprezentacja Polski U-21 mierzy się we wtorek w towarzyskim spotkaniu z Łotwą. W pierwszej połowie niewiarygodne pudło zaliczył Szymon Włodarczyk, w zasadzie wybijając lecącą do bramki piłkę.
"Biało-Czerwoni" we wrześniu rozgrywają pierwsze mecze pod wodzą nowego selekcjonera, Michała Probierza. Były trener Cracovii zastąpił na tym stanowisku Macieja Stolarczyka.
Początki nowego szkoleniowca nie są łatwe. W jego debiucie Polacy przegrali w towarzyskim spotkaniu z Grecją. We wtorkowe popołudnie mierzyli się natomiast z reprezentacją Łotwy.
Niewiele brakowało, aby nasz zespół już w siódmej minucie wyszedł na prowadzenie. Wówczas znakomitą akcję z prawej strony boiska popisał się Mariusz Fornalczyk.
Skrzydłowy Pogoni Szczecin bez problemu minął rywali i dograł do będącego przed bramką Fryderyka Gerbowskiego. Ten od razu oddał strzał na bramkę rywali.
Piłka zatrzepotałaby w siatce, gdyby nie... Szymon Włodarczyk. Napastnik Górnika Zabrze chciał wbić futbolówkę do pustej bramki, lecz skiksował, pudłując z metra.
Reprezentacja Polski ostatecznie zremisowała z Łotwą 1:1. Pełną relację ze spotkania w Suwałkach możecie przeczytać TUTAJ.
Maciej Pietrasik27 Sep 2022 · 18:08