Niezawodny Karim Benzema! Francuz poprowadził Real Madryt do wygranej [WIDEO]

Meng Dingbo/Xinhua/PressFocus
Autor: Daniel Makarewicz 20 mar 2021 | 18:07
Real Madryt dopisał trzy punkty do swojego dorobku w LaLiga. Dziś "Królewscy" pokonali na wyjeździe Celtę Vigo.
Podopieczni Zinedine'a Zidane'a na dobre wrócili do wyścigu o końcowy triumf w Primera Division. Dziś odnieśli kolejne ligowe zwycięstwo.
Tym razem uporali się z Celtą Vigo. "Królewscy" do tego spotkania przystąpili bez Sergio Ramosa, jednak ci, który dziś zagrali na Balaidos, spisali się na miarę oczekiwań.
Grą defensywy kierowali Nacho i Varane. Z kolei w ofensywie główne role odgrywali Kroos i Benzema. To właśnie ten duet nadawał rytm atakom "Los Blancos".
Piłkarze Realu Madryt wynik spotkania otworzyli w 20. minucie spotkania. Kroos podał do Benzemy, a Francuz z zimną krwią trafił do siatki.
10 minut później niemiecki pomocnik znów dał o sobie znać. Tym razem przyczynił się do odbioru piłki, a doskonałej okazji nie zmarnował Benzema.
Nadzieje gospodarzy odżyły jeszcze przed przerwą. W 40. minucie Mina uderzył głową po rzucie wolnym i futbolówka wylądowała w siatce "Los Blancos".
W drugiej połowie ekipa z Vigo szukała wyrównania. Najbliżej szczęścia był w 83. minucie Aspas. Piłka po jego uderzeniu z rzutu wolnego trafiła jednak tylko w słupek.
Ostatecznie Real wygrał 3:1. W doliczonym czasie gry na listę strzelców wpisał się Asensio, który z bliska dopełnił formalności po dograniu Benzemy.
Real Madryt po 28 spotkaniach na swoim koncie ma 60 punktów. Do liderującego Atletico traci tylko trzy "oczka". "Rojiblancos" rozegrali jednak o jeden mecz mniej.
1 - 3
20 mar 2021 | 16:15 (zakończony)

Przebieg meczu

22'
anulowano
22'
V. Junior
70'
78'
Denis Suarez Fernandez
84'
(Jeison Fabian Murillo Ceron)
90'
1'
Jose Manuel Fontan Mondragon
90'
4'

2720 PLN

Oferta na EURO 2020 w Fortunie! 600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

0
rozumiem, że rodrygo który uważa go za lepszego niż Messi zna się na futbolu? :)
20 mar 2021 | 20:14
0
Jeśli ktoś twierdzi, że Benzema jest słaby to zna się na futbolu
20 mar 2021 | 18:08
0
Kolejna cegiełka do obrony mistrzostwa. Niezwykle zapowiada się El Clasico 10 kwietnia - o pozycję lidera!
20 mar 2021 | 18:48
Każdy gada na Benzemę a w tym sezonie to on ciągnie ofensywę Realu gdzie Asensio to mem od dłuższego czasu a Vini mimo że sie stara wykończenie po niżej krytyki.
0
Każdy gada na Benzemę a w tym sezonie to on ciągnie ofensywę Realu gdzie Asensio to mem od dłuższego czasu a Vini mimo że sie stara wykończenie ma tragiczne.
20 mar 2021 | 19:34
0
Ja gadałem na Kebaba a teraz muszę to odszczekać.
Piłkarz wszechstronny.
20 mar 2021 | 18:43
0
Benz mógł nawet hattricka strzelić, niestety zabrakło szczęścia. Ale należą mu się wielkie brawa za dwa gole i asystę. Kroos też wykonał kawał dobrej roboty. Chciałbym częściej oglądać taki Real, jak do bramki na 2:0.
20 mar 2021 | 18:09
0
Krytycy Benzemy już powychodzili z nor?
20 mar 2021 | 19:11
0
Materace są teraz pod presją i zapewne się wyloza.
20 mar 2021 | 18:39
0
NIE BYŁO RYWALA, PEWNE 3 PKT.
20 mar 2021 | 18:54
0
W lidze Hiszpańskiej są w ogóle jacyś rywale poza barcą i Atletico?
20 mar 2021 | 19:13
0
Mnóstwo, ale to tak jak w bundesklapie FCB, BVB, RED BUL, i długo długo nic.
20 mar 2021 | 21:11
0
no czyli tak jak w hiszpańskiej 3 drużyny.
20 mar 2021 | 21:37
0
2 bardzo mocne, 3 mocna, 4 Atletico dość przeciętna, w Niemczech tylko FCB, reszta mizerna.
21 mar 2021 | 00:18
0
no ciekawe, barca tak mocna że w 1/8 LM odpada, real ledwo się czołga w tej LM a Atletico się wyjebało z marną Chelsea a Sevilla dostała w pizde z BVB bez formy XDDD. Rzeczywiście, bardzo mocne ekipy.
21 mar 2021 | 09:10
0
Ha, widzisz jak malutko wiesz o PN. To są drużyny które sezon w sezon są w czołówce LA LIGA,a i od 10 lat zawładnęli europą, gdzie prócz FCB reszta ekip Niemieckich może tylko pomarzyć.
21 mar 2021 | 10:09
0
ale mało mnie obchodzi co było, barca upadła, mocne atletico jest i tak za słabe na cokolwiek więcej, a real który ledwo zipie w tym sezonie i polega na trupie benzemie jest na 2 miejscu w marnej la lidze, tam są 3 mocne zespoły a w tym sezonie te 3 mocne są i tak za słabe żeby wygrać cokolwiek. Bayern w La Liga pewnie by meczu nie dał rady przegrać.
21 mar 2021 | 11:04
0
Jak bawarskie ogórki osiągną tyle co Real M w lm to daj znać. Bawarskie przypadki polegają na Lewym sezon w sezon, i na sam koniec w La Liga taki fcb biŁ by się o LE.
21 mar 2021 | 11:02
0
La lipa jest na poziomie francuskiej Ligue 1. Tam jest tylko 1 dobre Atletico, a reszta to przecietniaki i drewna typu sreal, Barcelona czy Sevilla.
Juz we Wloszech ma lepsze ekipy z przecietnym Interem i niezlym Juventusem. O Bundeslidze nie bede wspominal,bo Bayern jest poza zasiegiem wszystkich, ale sa jeszcze dobre Red Bull i borussia, ktore leja kazdego z ogorkowej La lipy jak chcai kiedy chca :)
21 mar 2021 | 11:06
0
Prócz bawarskich dziadów, nikt z tej słabiutkiej bundesklapy nie umie zdobyć LM czy LE, za cieniutkie klubiki tam grają, bawarskie zakały nigdy nie powtórzą wyczynu Królewskich 3X LM.
21 mar 2021 | 16:19
0
Żaden kibic o zdrowych zmysłach nie chciałby aby jego drużyna wygrała nawet 10x LM pod rząd jeżeli miałoby to być zasługą sędziów w większości, więc niech sobie mają swoje osiągnięcia które i tak są z dupy wzięte. Gdyby nie gole ze spalonych, karne z dupy, bezkarne faule real srałby pod siebie.
Widzisz, niby Bayern polega tylko na Lewym, a real polegał na CR7 i chuja mogą wygrać, teraz robicie Boga z drewnianego benzemy. haha
21 mar 2021 | 17:06
0
Tylko przegrane pizdeczki beczą nad porażkami, a są zazwyczaj za słabe, u Królewskich jeszcze strzelali inni z lini ataku Benzema, Morata, u bawarskich przypadków jak nie strzeli Lewy, to nikt nie strzeli.
21 mar 2021 | 18:36
0
To ciekawe, to dlaczego np. Gnabry wjebał Spurs 4 bramki? Dlaczego w spotkaniu z Barceloną Lewy strzelił tylko 1 bramkę a bayern strzelił 8 goli? Ty jesteś trollem a do tego nie masz pojęcia o czym piszesz. Boli cię to że Bayern w zeszłym sezonie miał taką pakę że każdy strzelał bramki a Lewy jest napastnikiem kompletnym którego brakuje w realu, pewnie w tym sezonie Bayern też zdominuje LM a jedynym kto może im przeszkodzić jest City lub właśnie PSG. Dodam jeszcze że w zeszłym sezonie bramki dla Bayernu strzelali chyba nawet wszyscy zawodnicy ze składu.
21 mar 2021 | 19:28
0
Wymieniasz tu tylko pojedyncze mecze, bawarskie przypadki są za cieniutkie na obronę LM, tam wygrywają tylko najlepsi, oni nawet nie zbliżą się do poziomu Barki z przed 8-12 laty.
21 mar 2021 | 20:37
0
8 lat temu to akurat Bayern LM wygrywał. Wygrywają najlepsi i dlatego Bayern wygrał i jest faworytem do obrony tytułu a real jest niespodzianką że jest w 1/4.
21 mar 2021 | 21:08
0
Zakład, że nie obronią tytułu, wygrał 8 lat temu i tak będzie co 8-10 lat.
21 mar 2021 | 21:14
0
może wygrają może nie, teraz większym faworytem jest City bo Bayern gra bez obrony, ale mogę się założyć że przez najbliższe lata real nie wygra nic w europie.
21 mar 2021 | 21:22
0
Już w maju wygra 14 LM.
21 mar 2021 | 23:23
0
W Fifie to możesz sobie nawet codziennie wygrywać, nikt ci nie broni. W rzeczywistości w dobie Varu real nie ma szans.
21 mar 2021 | 23:28
0
W dobie Varu też są przekręty, jak choćby w finale KMŚ.
22 mar 2021 | 00:19
0
Ale aż takich żeby kilka bramek podarować być nie może.
21 mar 2021 | 10:58
W lidze ogorkow nawet takie drewna z madrytu moga wygrywac. Dac sreal do porzadnej ligi i bylby wpierdol co tydzien
0
W lidze ogorkow nawet takie drewna z madrytu moga wygrywac. Dac sreal do porzadnej ligi i bylby wpierdol co tydzien. Nawet slabe na dzien dzisiejszy bvb rozjechaloby tych ćwokow
21 mar 2021 | 16:21
0
Szkoda że real nie trafił teraz na Bayern albo City, pewnie skończyło by się tak jak w zeszłym roku z barcą, tylko tam był jeden mecz niestety. W PremierLeague benzema nie wiedziałby co się dzieje jakby dostawali po 3 pizdy na mecz.
21 mar 2021 | 17:47
0
Pojebał ci się ewidentnie Benzema z Robercikiem - dobry na farmerów z niemieckiej ligi , z silnymi rywalami w LM zero, null xD
21 mar 2021 | 18:39