"Niszczyciel". Kapitalna akcja Jeremy'ego Sochana! Spurs przegrali mecz na dnie NBA [WIDEO]

Jeremy Sochan ma za sobą kolejny udany mecz w NBA, ale jego punkty nie pomogły wygrać San Antonio Spurs. Drużyna Polaka przegrała z Houston Rockets 110:122.
To był mecz na dnie Konferencji Zachodniej. Spurs zajmują w niej czternaste miejsce, Rockets są na ostatnim miejscu. Oba zespoły zdecydowanie odstają od swoich rywali z zachodu ligi.
Sochan ponownie znalazł się w pierwszej piątce swojej drużyny. Na parkiecie spędził 29 minut. Zdobył w tym czasie 14 punktów. Więcej dla Spurs, 28, rzucił tylko Devonte' Graham. Tyle samo - Zach Collins i Charles Bassey.
Najbardziej efektowna była akcja Polaka z początku meczu. Sochan efektownym piwotem minął rywala, wparował w pole trzech sekund i zapakował piłkę do kosza. Oficjalny profil San Antonio Spurs na Twitterze nazwał go "niszczycielem".
Piłkę do kosza pakował też później - efektownie zakończył kontrę Spurs w trzeciej kwarcie.
Sochan do swojego dorobku dołożył też sześć zbiórek, jedną asystę, dwa przechwyty i jeden blok. Co istotne - trafi wszystkie cztery rzuty osobiste.
San Antonio Spurs szybko będzie miało okazję do rewanżu. Kolejny mecz z Rockets rozegra już w nocy z niedzieli na poniedziałek polskiego czasu.
Marcin Karbowski05 Mar 2023 · 08:08