"No to doczekaliśmy się asysty Puchacza". Bezwzględne komentarze po pierwszym golu dla Węgier [WIDEO]

Reprezentacja Polski do przerwy przegrywała z Węgrami 0:1. "Asystę" przy trafieniu dla Madziarów zaliczył Tymoteusz Puchacz, co skomentowali dziennikarze i użytkownicy Twittera.
Węgrzy objęli prowadzenie w 37. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niefortunnie piłkę przedłużył Puchacz. Jego zagranie okazało się idealne dla Schafera, który z bliska trafił do bramki. Piłka po drodze do siatki wpadła między nogami Szczęsnego.
Wielu komentatorów zwraca uwagę na zachowanie Puchacza. Nie brakuje kpin z gracza Unionu Berlin.
- No to doczekaliśmy się asysty Puchacza… - podsumował Adam Godlewski.
Inni zwracają uwagę, że kolejny raz daliśmy sobie strzelić gola w podobny sposób.
- Katastrofalna gra przy SFG to już nasz znak firmowy - podkreśla Tomasz Włodarczyk.
Marcin Karbowski15 Nov 2021 · 21:40
Źródło: twitter