Ogromna awantura podczas meczu NBA. Jeden z koszykarzy skończył z porwanym strojem [WIDEO]

TikTok Screen
W trakcie meczu pomiędzy Golden State Warriors a Minnesotą Timberwolves doszło do przepychanki z udziałem koszykarzy. W wyniku starcia arbiter wyrzucił z parkietu trzech zawodników.
Golden State Warriors zmierzyło się z Minnesotą Timberwolves w hali Chase Center w San Francisco. Już na samym początku rywalizacji doszło do ogromnej awantury.
Wspomniana sytuacja miała miejsce zaledwie po upływie dwóch minut pierwszej kwarty. Wówczas żadna z drużyn nie zdobyła jeszcze punktów.
W pewnym momencie doszło do przepychanki pomiędzy graczem Golden State Warriors, Klayem Thompsonem, a zawodnikiem Minnesoty Timberwolves, Jadenem McDanielsem. Starcie natychmiastowo zostało dostrzeżone przez resztę koszykarzy, którzy wkroczyli do akcji.
Podczas szarpaniny Draymond Green zaczął dusić Rudy’ego Goberta. Chwilę później na parkiet wkroczyli trenerzy oraz pracownicy NBA, którzy uspokoili zawodników.
Bójka zakończyła się dla Thompsona porwaną koszulką. Po awanturze sędzia był bezwzględny i postanowił ukarać agresywnych koszykarzy.
Arbiter wyrzucił z parkietu Thompsona, McDanielsa oraz Greena. Zespoły Golden State Warriors i Minnesoty Timberwolves musiały sobie radzić bez wymienionych zawodników.
Spotkanie zakończyło się wynikiem 104:101 na korzyść Minnesoty Timberwolves. Najlepszy na parkiecie był Karl-Anthony Towns, który zdobył 33 punkty oraz zanotował 11 zbiórek i dwie asysty.