Gigantyczny błąd Skorupskiego, udział Urbańskiego przy golu! Szalony mecz w Serie A [WIDEO]

screen/Eleven
Łukasz Skorupski popełnił poważny błąd w 23. kolejce Serie A. Golkiper Bologni podarował gola Sassuolo. Z lepszej strony pokazał się za to Kacper Urbański.
W tym sezonie "Skorup" ma pewne miejsce między słupkami na Stadio Renato Dall'Ara. Dotychczas wystąpił w 21 spotkaniach, notując dziewięć czystych kont.
Łukasz Skorupski w meczu Milan - Bologna
Fabrizio Carabelli / pressfocus
Thiago Motta oczywiście postawił na Polaka w rywalizacji z Sassuolo. Już na początku meczu golkiperowi przydarzyła się kosztowna wpadka.
W 13. minucie Skorupski próbował zainicjować akcję krótkim podaniem. Zagrał jednak wprost pod nogi Kristiana Thorstvedta.
Reprezentant Norwegii skorzystał z okazji i strzelił gola lewą nogą. Była to czwarta bramka 24-latka w tym sezonie.
Kristian Thorstvedt po golu Bologna - Sassuolo
Do remisu zdołał doprowadzić Joshua Zirkzee. Kacper Urbański posłał centrę z rzutu rożnego, piłka odbiła się od jednego z rywali i spadła pod nogi Holendra. Napastnik oddał skuteczny strzał.
Jeszcze przed przerwą Skorupski musiał po raz drugi wyciągnąć piłkę z siatki. Znakomitym uderzeniem popisał się Cristian Volpato.
W drugiej połowie Bologna odrobiła straty i wygrała 4:2. Na listę strzelców wpisali się Giovanni Fabbian, Lewis Ferguson i Alexis Saelemaekers.