Olbrzymia kontrowersja w meczu Wisła Kraków - Cracovia! Czy sędzia skrzywdził ekipę Michała Probierza? [WIDEO]

Wielka kontrowersja w meczu Wisła Kraków - Cracovia! Czy sędzia skrzywdził drużynę Michała Probierza? [WIDEO]
Dziurek / shutterstock.com
Olbrzymia kontrowersja w meczu Wisły z Cracovią. Sędzia Tomasz Kwiatkowski uznał gola dla gospodarzy, choć kilka sekund przed jego zdobyciem był faulowany zawodnik Cracovii.
Do zdarzenia doszło w 14. minucie gry. Walcząc o piłkę Marko Kolar spowodował upadek Ołeksija Dytjatjewa. Futbolówkę przejął Krzysztof Drzazga i pięknym uderzeniem umieścił ją w bramce.
Sytuacja była analizowana przez kilka minut, Kwiatkowski oglądał nawet powtórkę, ale ostatecznie uznał gola. Na jego decyzję wściekał się Michał Probierz. Wiele wskazuje na to, że miał rację...
Krótko po wznowieniu gry Wisła strzeliła drugiego gola. Tym razem na listę strzelców wpisał się sam Kolar. Po pierwszej połowie "Biała Gwiazda" prowadzi 2:0.
Kamil Kaczmarek17 Mar 2019 · 18:50