Olympique Lyon zgrania komplet punktów po golu w doliczonym czasie gry

ninpavisic / shutterstock.com
Piłkarze AS Saint-Etienne przegrali u siebie z Olympique Lyon 1:2 (1:0) w ostatnim niedzielnym meczu 21. kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1.
Na Stade Geoffroy-Guichard prowadzenie gospodarzom do przerwy zapewnił strzałem głową z kilku metrów Romain Hamouma, któremu precyzyjnie dośrodkował w pole karne Brazylijczyk Gabriel.
Dwadzieścia minut po zmianie stron wyrównał po rzucie karnym Nabil Fekir. Losy konfrontacji na korzyść gości rozstrzygnął już w doliczonym czasie gry Moussa Dembele.
"Les Gones" po dziesiątym zwycięstwie w sezonie awansowali na trzecią lokatę w tabeli.
"Zieloni" doznali natomiast piątej porażki w bieżących rozgrywkach i spadli na czwarte miejsce w klasyfikacji. Obie drużyny dzieli jednak tylko punkt.
Daniel Makarewicz20 Jan 2019 · 23:08