"Oni są lepsi". Kamil Grabara rozsierdził fanów rywali. Cięty komentarz przed meczem Ligi Mistrzów [WIDEO]

"Oni są lepsi". Kamil Grabara rozsierdził fanów rywali. Cięty komentarz przed meczem Ligi Mistrzów [WIDEO]
Źródło: Twitter / @GokiDB
Kamil Grabara po raz kolejny nie gryzł się w język. Bramkarz FC Kopenhagi rozwścieczył kibiców najbliższego rywala Duńczyków, Galatasaray. Użył w ich kierunku kąśliwego porównania.
W tym sezonie FC Kopenhaga z Kamilem Grabarą w składzie zagra w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Duńczycy wywalczyli awans do elitarnych rozgrywek w dwumeczu z Rakowem Częstochowa, wygranym 2:1.
Dalsza część tekstu pod wideo
"Byens Hold" nie mieli jednak szczęścia w losowaniu. Na mistrzów Danii w grupie A czekają Bayern Monachium, Manchester United i Galatasaray. Kopenhażanom nie będzie zatem łatwo powalczyć o awans.
W spotkaniu pierwszej kolejki zmierzą się oni z ostatnią z drużyn. Przed spotkaniem odbywała się konferencja prasowa, podczas której na pytania dziennikarzy odpowiadał m.in. wspomniany Grabara.
Reprezentant Polski po raz kolejny przypomniał o swoim ciętym języku. 24-letni golkiper skomentował wysoką aktywność fanów Galatasaray w mediach społecznościowych przed meczem z FC Kopenhagą.
- Nie będziemy grać w takiej atmosferze po raz pierwszy, jesteśmy do tego przyzwyczajeni. W końcu to nie fani grają, tylko my. Wydaje mi się, że oni dopiero odkryli, że istnieje coś takiego jak social media - rzekł bramkarz.
- Słyszałem zresztą, że kibice Fenerbahce są lepsi. Mam kolegę, który tam gra i tak mówił - dodał, zdobywając się na nietypowe porównanie zespołu rywali do ich... odwiecznego derbowego przeciwnika.
Słowa nie spotkały się z ciepłym odbiorem wśród tureckich sympatyków, którzy zaczęli obrzucać Polaka wyzwiskami w mediach społecznościowych. Grabara raczej nie może liczyć na ciepłe powitanie na stadionie. Mecz Galatarasay z FC Kopenhagą jest zaplanowany na środę.
Redakcja meczyki.pl
Michał Boncler20 Sep 2023 · 11:43
Źródło: Twitter

Przeczytaj również