Osiem goli w derbach Los Angeles. Carlos Vela lepszy od Zlatana Ibrahimovicia [WIDEO]

betto rodrigues/shutterstock.com
Los Angeles FC pokonało Los Angeles Galaxy 5:3 (2:1) w meczu półfinałowym Konferencji Zachodniej. Drużyna prowadzona przez Boba Bradleya awansowała do finału.
Strzelanie na Banc of California Stadium rozpoczął Carlos Vela. Po jego golach gospodarze prowadzili 2:0. Meksykanin najpierw oddał skuteczny strzał z pola karnego, a potem trafił do pustej bramki.
Goście jeszcze przed przerwą strzelili gola kontaktowego. Cristian Pavon wykorzystał sytuację sam na sam.
Galaxy doprowadzili do wyrównania w 55. minucie, kiedy Zlatan Ibrahimović pokonał Tylera Millera.
Kolejne dwie bramki zdobyli gospodarze. W 66. minucie Diego Rossi uderzył celnie po długim rogu, a dwie minuty później Adama Diomande trafił głową.
Goście walczyli do końca o korzystny wynik. W 77. minucie Rolf Feltscher wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego i strzelił gola głową.
Marzeń o awansie do finału ekipę Galaxy pozbawił Diomande, który po indywidualnej akcji ustalił rezultat na 5:3. Poniżej można zobaczyć wszystkie gole z tego spotkania.
Los Angeles FC zagra w finale Konferencji Zachodniej z Seattle Sounders.
Marcin Karbowski25 Oct 2019 · 08:50