Ostatni mecz Griezmanna w Atletico Madryt, remis z Levante

Vlad1988 / Shutterstock.com
Levante UD zremisowało u siebie z Atletico Madryt 2:2 (2:0) w meczu 38. kolejki La Liga. W barwach gości ostatnie spotkanie rozegrał Antoine Griezmann, który po zakończeniu sezonu zmieni barwy klubowe.
Dla obu drużyn ostatni mecz nie miał większego znaczenia. Na wygranej bardziej mogło zależało gospodarzom, którzy mieli szansę przesunąć się w górę tabeli.
Do przerwy zawodnicy Levante prowadzili 2:0. Najpierw na listę strzelców wpisał się Erick Cabaco po strzale z bliska. Drugą bramkę zdobył Marti Roger, który wykorzystał błąd obrony gości i trafił w sytuacji sam na sam.
Od 51. minuty sytuacja Atletico była jeszcze trudniejsza po czerwonej kartce, którą zobaczył Angel Correa.
Mimo gry w osłabieniu zespół z Madrytu w 68. minucie strzelił gola kontaktowego za sprawą Rodrigo. Pomocnik oddał piękny strzał z dystansu. Do remisu doprowadził w 79. minucie Sergio Camello po uderzeniu z pięciu metrów.
Atletico zakończyło rozgrywki na drugim miejscu z dorobkiem 76 punktów. Natomiast Levante zajmuje czternastą pozycję, mając na koncie 44 punkty, ale może jeszcze ostatecznie zająć gorszą lokatę.