Ostre spięcie między zawodnikami Tottenhamu. Lloris w drodze do szatni ruszył na Sona [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 6 lip 2020 | 22:05
Tottenham wygrał z Evertonem w 33. kolejce Premier League. Tuż po gwizdku kończącym pierwszą połowę doszło do starcia dwóch graczy "Kogutów".
Przed dzisiejszym spotkaniem Tottenham i Everton byli sąsiadami w tabeli Premier League. "Koguty" zajmowały 10. lokatę z dorobkiem 45 punktów. Z kolei ekipa "The Toffees" plasowała się na 11. pozycji z 44 "oczkami" na koncie.
Pierwsza połowa starcia nie dostarczyła wielkich emocji. W tej części gry padła tylko jedna bramka. W polu karnym gości na strzał zdecydował się Lo Celso, piłka po drodze obiła się jeszcze od Keane'a i ugrzęzła w siatce.
Tuż po gwizdku na przerwę doszło do spięcia między dwoma zawodnikami Tottenhamu. Lloris ruszył w stronę Sona. Golkiper był na tyle wzburzony, że musieli go powstrzymywać koledzy z zespołu.
O co poszło? Bramkarz prawdopodobnie miał pretensje do Koreańczyka o brak zaangażowania w defensywie przy akcji przeprowadzonej przez Richarlisona.
Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 1:0. Tottenham dzięki wygranej awansował na 8. miejsce w tabeli Premier League

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

600 PLN

Bonus powitalny 600 PLN. Superbet podwaja trzy pierwsze wpłaty nowych graczy

Dyskusja 15

7 lip 2020 | 05:07
0
Nie dosc, ze na gre Totkow patrzec sie nie da, do jeszcze zaczynaja sie konflikty... to zaczyna cos przypominac.
Ciekawe czy ktos dalej sadzi, ze w Manchesterze zrobili blad zamieniajac 'trenera z topu swiatowego' na 'wuefiste z Norwegii'
0
Mimo to w Arsenalu wciąż jest lepsza atmosfera niż w Tottenhamie :)
0
Bardzo dobrze, tej drużynie brakuje pazura już od dawna. Son zjebał, to i dostał ochrzan, lepsze to niż poklepywanie po pleckach. W meczu z Sheffield pokazali jak słabe głowy mają, to trzeba zmienić.
6 lip 2020 | 23:19
0
Sami sie dziobia...
6 lip 2020 | 23:08
0
Sympatyzuje z Kogutami... Bardzo boli ten sezon. Czekam tylko aż się skończy. Przy obecnej formie sukcesem bedzie zakończyć sezon na 6 miejscu. Piłkarze jakby cofneli sie w rozwoju. Wierze jednak że Mourinho upora sie z konfliktami. Zarzad da mu szanse... Tottenham w przyszłym sezonie wroci na miejsce w top4 dodatkowo wygrywając jakies trofeum.
6 lip 2020 | 23:32
0
Mourinho tworzy konflikty nie je rozwiązuje. Jeśli w przyszłym sezonie nic nie wygra, a wiele na to wskazuje to poleci. Największym błędem było zwolnienie Pochettino
6 lip 2020 | 23:03