Ostre spięcie między zawodnikami Tottenhamu. Lloris w drodze do szatni ruszył na Sona [WIDEO]

Tottenham wygrał z Evertonem w 33. kolejce Premier League. Tuż po gwizdku kończącym pierwszą połowę doszło do starcia dwóch graczy "Kogutów".
Przed dzisiejszym spotkaniem Tottenham i Everton byli sąsiadami w tabeli Premier League. "Koguty" zajmowały 10. lokatę z dorobkiem 45 punktów. Z kolei ekipa "The Toffees" plasowała się na 11. pozycji z 44 "oczkami" na koncie.
Pierwsza połowa starcia nie dostarczyła wielkich emocji. W tej części gry padła tylko jedna bramka. W polu karnym gości na strzał zdecydował się Lo Celso, piłka po drodze obiła się jeszcze od Keane'a i ugrzęzła w siatce.
Tuż po gwizdku na przerwę doszło do spięcia między dwoma zawodnikami Tottenhamu. Lloris ruszył w stronę Sona. Golkiper był na tyle wzburzony, że musieli go powstrzymywać koledzy z zespołu.
O co poszło? Bramkarz prawdopodobnie miał pretensje do Koreańczyka o brak zaangażowania w defensywie przy akcji przeprowadzonej przez Richarlisona.
Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 1:0. Tottenham dzięki wygranej awansował na 8. miejsce w tabeli Premier League
Daniel Makarewicz06 Jul 2020 · 22:05
Źródło: twitter/własne