Paris Saint-Germain gra dalej w Pucharze Francji. Kylian Mbappe bezlitosny dla Brestu [WIDEO]

J.E.E. / Press Focus
Paris Saint-Germain pewnie pokonało na wyjeździe Brest 3:0 w wieczornym meczu 1/16 finału Pucharu Francji. Dwa gole dla obrońców trofeum zdobył Kylian Mbappe.
Napastnik paryżan okazał się bezlitosny dla rywali już w dziewiątej minucie gry - po tym, jak piłkę w środkowej strefie boiska odebrał wracający do zdrowia i podstawowego składu PSG Marco Verratti.
Goście, którzy kontrolowali przebieg spotkania, podwyższyli prowadzenie pod koniec pierwszej połowy. W drugim meczu z rzędu na listę strzelców wpisał się wtedy Pablo Sarabia.
Wynik meczu - po dośrodkowaniu innego rekonwalescenta w osobie Angela Di Marii oraz kolejnej asyście Verrattiego - ustalił po przerwie Mbappe.
PSG zagra w najbliższą środę w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Barceloną.
Adam Kłos06 Mar 2021 · 23:02