Paris Saint-Germain gra dalej w Pucharze Francji. Kylian Mbappe bezlitosny dla Brestu [WIDEO]

J.E.E. / Press Focus
Autor: Adam Kłos 6 mar 2021 | 23:02
Paris Saint-Germain pewnie pokonało na wyjeździe Brest 3:0 w wieczornym meczu 1/16 finału Pucharu Francji. Dwa gole dla obrońców trofeum zdobył Kylian Mbappe.
Napastnik paryżan okazał się bezlitosny dla rywali już w dziewiątej minucie gry - po tym, jak piłkę w środkowej strefie boiska odebrał wracający do zdrowia i podstawowego składu PSG Marco Verratti.
Goście, którzy kontrolowali przebieg spotkania, podwyższyli prowadzenie pod koniec pierwszej połowy. W drugim meczu z rzędu na listę strzelców wpisał się wtedy Pablo Sarabia.
Wynik meczu - po dośrodkowaniu innego rekonwalescenta w osobie Angela Di Marii oraz kolejnej asyście Verrattiego - ustalił po przerwie Mbappe.
PSG zagra w najbliższą środę w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Barceloną.
0 - 3
06 mar 2021 | 21:10 (zakończony)

Przebieg meczu

44'
P. Sarabia
65'
(P. Sarabia)
69'
A. Herrera
75'

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Dyskusja 4

7 mar 2021 | 08:06
0
PSG gra dalej w pucharze Francji? No kto by się spodziewał, ale zaskoczyli, szok
6 mar 2021 | 23:35
0
Lewa niby słabsza a mocno jebnął
7 mar 2021 | 09:57
0
kurwa czym sie zachwycać obrońcy stali bramkarz też nie ma co sie podniecac ze mocno uderzył
7 mar 2021 | 10:48